Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, viszont babát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, viszont babát várok. Hogyan is mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Friss a szakításunk, kűlső okok miatt szakítottunk. Konkrét megcsalás nem volt viszont egy barátja húga és az ő barátnőjének az áskálódásának a szakításunk lett a vége.

Mostanában reggelente elég ramatyul voltam aztán nem is jött meg. Vannak hormonális gondjaim ezt annak tudtam be. Mégis vettem egy tesztet a biztonság kedvéért. Nagyon halványan de ott volt a két kis csík.

Nem akartam sokat várni meg akartam bizonyosodni tényleg babát várok e. Tegnap voltam orvosnál 5 hetes vagyok egy hét múlva azt mondta szeretné ha visszamennék.

Tudom még csak 5 hetes de elkéne mondanom a páromnak vagyis volt páromnak...

Még csak most szakítottunk nem akarom , hogy azt gondolja ezzel úgymond meg akarom fogni...

Személyesen kellene elmondanom neki, de nem tudom mit mondjak miért akarok találkozni vele. Szakítás óta nem igazán beszélünk.

22L



2017. ápr. 22. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ezen nem kéne ennyit agyalni, a gyerek nem a tied hanem kettőtöké, ennek minden jogi és anyagi ,érzelmi vetületével együtt. Szóval nagyon gyorsan közöld vele ,ne taktikázz.


Hogy fog reagálni az majd kiderül,de alaphelyzetben ha egy barát húga meg annak barátnője 'áskálódása' tönkre tudta tenni a kapcsolatot akkor nem látok sok értelmet az egészben ,kártyavárra építkeztél ..Lesz még egy egyedül felnevelt gyerek a világban.

2017. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán hívd fel hogy valami fontosról/komoly dologról szeretnél vele beszélni. Aztán ha elmegy akkor személyesen elmondod neki hogy terhes vagy. Ha azt hinné ezzel akarod megfogni, akkor megmondod hogy nem. Ennyi.

Ha nagyon nem hiszi el, meg tudod mutatni a leleteidet/tesztet. Kész.

Eldönti majd ő maga, hogy mit kezd az információval, de joga van tudni erről, ugyanis együtt hoztátok össze.

2017. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Joga van tudni.... Ne értsen senki félre persze, titkolni semmikép sem akarom.
2017. ápr. 22. 12:26
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha meg akarod tartani, akkor közölnöd kell vele!

Én minden szó nélkül elküldeném neki az orvos leletét a terhességről, nehogy azt higgye, hogy taktikázol.

Ha nem akarod megtartani, akkor felesleges bármit is mondanod neki, a te életed, a te tested, a te döntésed.

Két fontos kérdést kell tisztáznod magadban, hogy kell e neked ez a pasi, akár egy életre és akarsz e esetleg egyedülálló anya lenni?

2017. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Beszélj vele mindenképp!
2017. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A babát szeretném megtartani, ezt el is mondanám neki. Persze azt is, hogy ezzel nem akarom magamhoz láncolni. Igazából az a gond, hogy most elég messze vagyunk egymástól mióta elköltöztem tőle. Úgy érzem ez nem telefon téma, viszont nem szívesen találkozunk a szakítás óta.
2017. ápr. 22. 12:31
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem lesz egyszerű menet... arra készülj, hogy ha megtartod, magadnak tartod meg, egyedülálló anya leszel. Gondold végig a lehetőségeidet, lakhatás, munka, segítség... stb.

Azzal legyél tisztában, hogy ha egy kis áskálódást nem bírt ki a kapcsolat, akkor egy gyereket végképp nem fog... :(

2017. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Fogalmad sincs, hogy milyen nehéz egy gyermeket egyedül felnevelni.

Nagyon nehéz helyzetben vagy és szemtelenül fiatal még.

Jól gondold meg a döntésedet, mert egy életre szól, és kihat mindenre...

2017. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!mi történt azóta veled?
2019. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!