Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezhetem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem vissza az exemet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

10 évig voltunk együtt. Mindkettőnknek első nagy szerelem volt, még tizenévesek voltunk mikor kezdődött. A szerelem, fellángolás pár év múlva átment szeretet és kötődésbe. De így is nagyon jól megvoltunk,szerettünk együtt lenni. Sajnos az exem beleszeretett egy jóval idősebb nőbe.(10 év plusz)Sokat gondolkozott, hogy mi legyen és arra jutott, hogy ő most szerelmes belé ( elmondta, hogy mindenben passzolnak, a nő nagyon érett és nagyon kívánatos)szeretné vele folytatni.Azt mondta, hogy mást is ki kell próbálni, szeretné érezni még a szerelmet a fellángoló érzést és ha mi voltunk az igaziak, akkor úgyis vissza fogunk találni egymáshoz:(

Én érzem, hogy ő az igazi és a másik felem. Mit tegyek? 26 N



2016. nov. 2. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Tipikus sablon irdatlan szar duma, ti már soha nem találtok vissza egymáshoz. Illetve jelenleg te még most is visszafogadnád, de szerintem ezek után nincs értelme folytatni
2016. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Sehogy, ő már másba szerelmes, mással van, ezt el kell fogadnod. Manapság már elég ritka, hogy valaki az "első nagy szerelmével" marad együtt. Nagyon fiatalok voltatok, amikor összejöttetek, és még most is csak 26 éves vagy, bőven találhatsz még más férfit, nem vagy lekésve semmiről. Ez az ő a másik fele sztori szerintem meg elég nyálas és idejét múlt.
2016. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Az exedet hajtja a kíváncsiság.Nem is fog megállapodni emellett a nő mellett hosszútávon.Jön neki a következő.A helyedben nem dőlnék be a "visszatalálunk egymáshoz"dumájának.Fiatal vagy, rengeteg lehetőséged van még.Őt felejtsd el, akkor is ha most fáj.Elmúlik.
2016. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ne ringasd magad hiú ábrándokkal! Ha vissza is találtok egymáshoz, az semmiképp sem lesz hosszú távú. Csak még rosszabb lesz utána. Talonban tartani a másikat kicsit gerinctelenség, ha nem jön össze az érett nő, akkor amíg nem talál egy újat, addig jól érzi veled magát. Kell ez neked? Mert több már valószínűleg sosem leszel neki, mint fix punci, amit ínséges időkben tömni lehet. Ha ő lett volna a másik feled, akkor most is melletted lenne, nem? Tudom nem könnyű, de próbáld elfelejteni. Hidd el, a legkeresettebb korosztályba tartozol: a 30 feletti, már éretten gondolkodó férfiak a szívük legmélyén pont Téged keresnek! Már érett vagy, de még fiatal, s nem vagy lemaradva semmiről. Ha sikerül túllépni a csalfa, vak reménységeken, akkor ne aggódj, könnyűszerrel megtalálhatod azt, aki kitart melletted!
2016. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem bírtam ki,hogy megálljam szó nélkül az előttem szóló összes szar és elkeserítő,párkapcsolatról alaposan lebeszélő hipergám netbloggert.

Ha van egy kis eszed,habár ilyenkor még az a maradék esze is el szokott menni az embernek,akkor nem a gyak-on keresgeted a lehetséges megoldásokat.

Igenis van visszatérés a régihez. Ne hagyd magad rábeszélni a "lépj tovább" mozgalomnak.Az nem más mint egy össznépi agymosás.Vagy ,hogy minek összeházasodni,mert nem kell ahhoz papír és stb szarságok,amivel ma nemzetközi viszonylatban is kiirtották az emberekből a családi összetarást,és egészséges szaporulatot.

Visszatérve a problémádhoz,amíg a volt hapsikád másba szerelmes(1-3év),szóval amíg tart a love,addig nem sok mindent tehetsz,esetleg csak még jobban elmérgesíted a helyzetet,ha nagyon vissza akarod.Mindenesetre próbáld meg a tudtára adni,hogy későbbiek során majd még igényt tartasz rá,a többi rajta múlik. Miután a mostanival elmúlik a rózsaszín köd neki,na utána újra színre léphetsz,. . .ha bírod addig. . .

2016. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Tehát azt akarod a kérdezőnek tanácsolni, hogy üljön a seggén nyugodtan, amíg a pasija más(okat)dug...Csodálatos.Amint kiélvezkedte magát, ha nincs ló, szamár is jó alapon majd visszatér a kérdezőhöz...ha egyáltalán visszatér.Te is megéred a pénzedet.

Abban az egyben viszont egyetértek veled, hogy ne a gyakorin kérdezgessen a tisztelt kérdező.Neki kell döntenie, nem másnak.

2016. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!