Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen fura eseményről? Ezen kívül hogyan tudnám ezt megakadályozni? Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit kéne tennem.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1 évet voltam együtt, kb 1 éve lett vége, 8 hónapja még megpróbáltuk feleleveníteni a dolgokat, de ez az ő gerinctelensége miatt nem sikerült-megszegte a megállapodást, hogy az újrakezdés ideje alatt ne legyünk más emberekkel.


A kapcsolatunk alatt is rengeteget hazudozott, manipulált, bármi történt, neki nem volt felelőssége, vagy csak részleges, mert sodródott az árral meg ilyesmi. Ha én csináltam valamit- a legrosszabb dolog amit tettem kb 10ede volt annak, amit ő tett- nekem teljes felelősséget kellett vállalnom és hallgatni a guilt-trippeztetést hetekig. Ezek nyilván részben az én hibáim, mivel én hagytam,hogy megtegye velem. Az utolsó 1 hónapját a kapcsolatunknak külön töltöttük, mivel hazajöttem picit Magyarországra, de ekkor már Skypeon az összes kettőnk közt lefolytatott beszélgetést rögzítettem, mivel elkezdett össze-vissza beszélni, de mivel nem volt bizonyítékom, így mindig meggyőzött, hogy rosszul emlékeztem. Ennek még jelentősége lesz.


Tavaly novemberi történések után megkértem, hogy nekem többet az életben ne is írjon és ne is hívjon, amit azóta is tart és részemről sem szegtem meg.


Ennek ellenére az elmúlt 1 évben kb 2 hetente volt vele egy álmom és szinte sosem pozitív, hanem valamilyen formában az események ismétlődnek: pl más csávókkal látom álmomban, de még úgy, hogy álmomban együtt vagyunk és aztán ordibálok, kiabálok, kiütöm a csávókat, aztán elrohanok.


Kb 2 hete volt egy nagyon fura álmom, amiben megtaláltam egy rejtett kamerát a lakásomban és aztán számon kértem rajta, hogy mi ez. Ami viszont nagyon félelmetes és a hideg is kiráz tőle, hogy másnap miután az álmom volt, kiírtam egy cd-t, amin volt pár olyan szám, amit még együtt hallgattunk, de nem ezért írtam ki, hanem mert szeretem ezt a zenét, és nehogy azért el kelljen temetni egy zenét, ami kettőnk közt volt. Ez előtt 3 héttel kb kitöröltem az összes Skypeon felvett beszélgetésünket és minden lementett irományt és dolgot, ami a hazudozásait támasztotta alá. Szóval elindítom a zenét a kocsiban és egyszer csak az egyik szám megszakad és beindul egy kettőnk közt lezajló beszélgetés.


WTF? Hogy történhet ez meg? A fájl már ki volt törölve, a zenéket az ncoreról szedtem le és más mappába nem is mentem, és mégis rajta volt, ráadásul úgy, hogy mivel az én gépemmel nem tudtam kiírni, így apám gépével írtam ki a cd-t. Nagyon nagy fura.


Aztán ma felkelek délután, kicsit lefeküdtem sziesztázni és megint vele álmodtam. Viszonylag híres egy szűk körben, ezért beütöttem anevét a googleba és azonnal kiadta, hogy nyert egy adott versenyt. Ezután megnézek vele egy interjút és említi, hogy barátja van. Cyberstalking ide vagy oda, gyors megtaláltam a barátját.


És hát nem érzem magam túl jól ettől. A gyerek kicsit hasonlít is rám, és azzal foglalkozik, amit én az idén hagytam abba, és sokkal de sokkal sikeresebb nálam, mint én valaha voltam ebben.


Annak ellenére, hogy tudom, hogy egy megtévesztő, hazug nőszemély volt, elszorult a szívem, amikor meghallottam, hogy másik barátja van,pedig nyilván sejtettem is, hogy ő nem az a nő, aki 1 évet kibír csávó nélkül.



Volt egy rövidebb kapcsolatom az elmúlt 1 hónapban, de ott nem éreztem semmit, csomót az említett exhez hasonlítottam, illetve volt bennem egy olyan érzés, hogy lehet kiégtem egy rövid időre és nem tudok szerelmbe esni?



Ezen kívül az is zavar, hogy annak ellenére, amit ő tett ő már egy látszólag boldog párkapcsolatban van és amit láttam, az alapján szerelmesek, míg én egyedül vagyok és még mindig próbálok talpra állni az ámokfutása után, és igazából annyira csajozni sincs kedvem vagy motivációm.


2016. júl. 20. 16:52
 1/6 anonim válasza:
semmi sem az aminek látszik. nem ennék mérget rá h boldog maradéktalanul. ha mégis szard le kit érdekel? a másik meg semmit nem jelent h ez a csávó sikeresebb nálad melóban valamiben ő jobb másban meg te vagy a jobb. különben is ki mondja meg h mi a siker mérőfoka? titulusokat, címeket, rangokat is ember ad embernek ez még édeskevés az univerzum nagyságához képest.
2016. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Racionálisan értem, amit mondasz. Csak hát érted, így kísért még mindig ez a nő álmomban, sokszor ébrenlétemben. Mondtam is egy ismerősnek, hogy se nappal, se éjszaka nem hagyott nekem nyugtot az elmúlt 1 évben. Aztán meg meglátom mindezt...


Ráadásul úgy, hogy a CD-s eset után még el is gondlkoztam rajta, hogy lehet ez egy égi jel, esetleg megváltozhatott és keressem fel? Aztán meg ugye kiderül, hogy már barátja van.

2016. júl. 20. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincsenek égi jelek, ezt felejtsd el. A CD-s sztori furcsa, de nincs benne amúgysemmi rendkívüli. Ilyen szintű események naponta előfordulnak, de azért ez az egy tűnt fel neked, mert különös figyelmet fordítasz a témára. Csak a te megerősítési torzításod emeli ki ezt az eseményt a többi véletlenszerű esemény közül, amikre nem figyelsz.


Hagyd a sorsot, az égi jeleket meg az ilyen hülyeségeket. Ott az agyad, használd azt. Volt egy borzasztó kacspolatod egy borzasztó nővel, mi okod lenne felvenni vele a kapcsolatot? Tanulj belőle, zárd le, felejtsd el.

2016. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

még nagy odafigyeléssel is előfordul hogy egy egy fájl ideoda kerül.

Az a helyzet, hogy vagy leuralt téged vagy te akartad őt leuralni és az elválás emiatt fájdalmas volt. mondjuk mivel ő dobott ki, ezért neki olt kevésbé megrázó. míg te szenvedsz tőle. legjobb eljárás, hogy gyorsan szerzel magadnak egy nőt, ha ez nem segít akkor egy másikat stb stb

2016. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tévedés.Nem ő dobott ki, én dobtam ki őt és hetekig könyörögte magát vissza.


Az "újrakezdésnél" is én szakítottam és mondtam neki, hogy ne keressen engem az életben többet.


Pont ezt nem értem. Tudom, hogy szv ar volt, mégis így érint a dolog. Belegondolok, hogy mi lehetett volna belőlünk meg ilyesmi, ami nyilván fa@ szság, a racionális agyammal tudom.

2016. júl. 20. 17:51
 6/6 A kérdező kommentje:

# 4/5

Hogy lehet ez? Amikor perma töröltem pár héttel az ominózus eset előtt? És a mappából ki se mentem, amibe a zene volt, ami ráadásul másik partíción volt és aztán másik géppel írtam ki.. Aztán egy álom után másnap történik ez.

2016. júl. 20. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!