Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottunk, mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk, mi legyen?

Figyelt kérdés
En 30F O 38N. Penteken szakitottunk a baratnommel, akibe nagyon beleszerettem. Az idoka az volt, hogy szerinte nem vagyok bele szerelmes, pedig ez nem igy van, de nem tudom felhotlenul szeretni, a munkaja miatt, mert nekem az tul sok, bar szexmentes... De elfogadtam igy, es azert szerettem meg AKI es nem AMI. Irtam neki facebookon, hogy jo lenne, ha megbeszelnenk a dolgot, es dontest hoznank, hianyzik stb... De nem valaszol. Zarjam le , vagy varjak meg?

2016. jún. 6. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlandó a kommunikációra, akkor Ő biztosan lezárta. Neked is lekellene bármilyen nehéz
2016. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 nap telt el, azt hiszem, varok a hetvegeig, ha nem jelentkezik, elmegyek a barataimmal bulizni, es lesz ami lesz, jol akarom magam erezni. Ez is gond volt, hogy en elmegyek a baratokkal bulizni. Persze, hogy elmegyek ha mar nem vele toltom a hetvegeket...
2016. jún. 6. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő az szerintem , aki nem szeret téged, és csak kellett neki valami ürügy, és erre fogta, hogy úgy látja, hogy te nem szereted. Szerintem zárd le, ő már nem akar tőled semmit, ezértis szakított.
2016. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*majd ő keres , ha meggondolja magát, te minek pitiznél utána, ha már nem érdekled?


De amúgy benne van a pakliban, hogy tévedek, én se vagyok tévedhetetlen, csak ahogy látom.

2016. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!