Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csajok! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már olyan hogy nagyon megbántatok egy szakítást? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 09:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint arra gondolok hogy te szakítottál a pasiddal azt bántátok-e már meg?
2016. ápr. 5. 09:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem igazán. Általában a végsőkig kitartok, mindent megpróbálok, hogy megmentsem a kapcsolatot. Ha ezek után kilépek, akkor annak nyomós oka volt, és biztos, hogy még szingliként is boldogabb vagyok, mint azzal az illetővel.

Sokkal gyakrabban fordul elő az, hogy bánom, hogy nem szakítottam már korábban.

2016. ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Konkrét szakítást nem bántam meg, csak azt, hogy egy srácot két randi után lekoptattam. Nagyon jó fej, aranyos srác volt, csak ő 21 volt én meg 15, és őszintén szólva megijedtem attól, hogy komoly kapcsolatot akart.


Ma már nem bánom, mert megtaláltam, aki kellett, de utána még sokszor eszembe jutott a srác.

2016. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Legalább ezerszer átgondolom a szakítást, hogy biztosan ezt akarom e. Ha végül szakitok, valószínűleg már régóta elengedtem a kapcsolatot, csak akkor jutottam el oda, hogy felismerjem, hogy ez végleges. Hirtelen felindulásból nem döntök érzelmi kérdésekben.
2016. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szakítást nem bántam meg, mert jó okom volt rá, de azért egy jó ideig nagyon fájt az egész.
2016. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!