Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a barátom újabban jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom újabban jóval később ír vissza mint eddig és azt mutatja a gép is telefon is hogy fent van facebookon akkor most ő hazudik vagy a készülékkel lehet probléma?

Figyelt kérdés
Újabban mindig ez van amúgyis csökkent az érdeklődése mert örül néha ha leteszem a telót vagy elmegyek tőle persze tagadja de ezt látom.
2016. febr. 1. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha ezt érzed,akkor biztos,hogy így is van.A megérzések nem szoktak csalni...és a leírtak alapján én is ezt tudom erősíteni benned :/
2016. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs probléma a készülékkel.


Nem ül előtte és nem várja percenként az írásod.

Van más dolga is, arra nem gondoltál?

2016. febr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy túl sokat lógsz a barátodon.
2016. febr. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem csodálom, ha örül, hogy megszabadul tőled, ez a viselkedés nem egészséges. Esetleg hagyd szerencsétlent levegőhöz jutni, és ne akard megfojtani a féltékenykedéssel, hátha szívesebben lesz veled önszántából is.


A telefonom mindig azt jelzi, hogy online vagyok, ha bekapcsolom a netet vagy van wifi, de ez nem jelenti azt, hogy meredten nézem a készüléket, mikor ír valaki, és már pötyögöm is a választ ezerrel.

De még senki nem vont kérdőre emiatt, és nem ugrott nekem, hogy hazudok.

Akinek igazán fontos, hogy beszéljen velem, az hívjon fel!

2016. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az íráshoz kell ihlet. Képzelem egyébként hogy miket írogatsz, amit éppen csinálsz, vagy ami a funkciód. :) de ha úgy tűnik hogy örül amikor elmész, az gáz. (Kivéve persze ha szex közben csinálod)
2016. febr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké lehet kicsit tényleg lógok rajta de ez nem csak az én hibám. Nem erősített és jelenleg sem erősít meg engem a kapcsolatban.Amikor ezzel bajom van/volt és szóba hoztam normálisan akkor meg csak azért sem csinálta.Ráadásul ha konfliktus van meg úgy egyébként is néha kimutatja milyen egy sza.r vagyok de nem teljes nyilvánossággal csak érezhető. Süt róla hogy nem elégedett velem. Nincs építő hatással a önbizalmamra. Többször le is akartam zárni emiatt de mindig visszakönyörögte magát meg így szeret úgy szeret.Az a legnagyobb baj hogy nem tudom őt lesza.rni nagy ívben. Sem a véleményét.Amint ez menne nem lenne gond amúgyis marha önbizalomhiányos vagyok jó okom lett ilyenné válni az eddigi életem alapján. Mond valami bunkót amivel megsért én vagyok a hibás ha felkapom rajta a vizet. Meg kéne válni ettől a kapcsolattól mert a magány legalább nincs az önbizalmamra ennyire káros hatással de magam sem tudom mikor fog sikerülni.
2016. febr. 1. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!