Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Talált már vissza hozzád az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talált már vissza hozzád az exed úgy, hogy a "szünetben" volt másik barátnője?

Figyelt kérdés
Nem a szünet a legjobb szó, de szerintem értitek mire gondolok. Szakít veled, talál mást, aztán rájön, hogy téged akar... Volt veled ilyen? Ha igen, mennyi ideje voltatok külön, amikor visszament/ vissza akart menni?
2015. dec. 14. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, kb 2 hónap múlva keresett fel, hogy jó lenne ha megbocsátanék, de én az arcába röhögtem.
2015. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom volt barátnője csak rájött, hogy mégis inkább Te kellenél neki... És beszéltetek abban a 2 hónapban?
2015. dec. 14. 13:21
 3/5 anonim válasza:
Igen.1,5 hónap után. 3 hétig közben egy másik csajjal volt.
2015. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szünet bejelentésekor a nőnek is azonnal kell keresni párt, nagyon de nagyon nem érdemes várni vissza a párunkat. Ha szünet, akkor legyen mindkettőnek az, ne várja már el a félred.gásra vágyó srác, hogy mi meg várjunk utánuk.
2015. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2.vagyok

nálunk például nem is szünet volt,mi elvileg véglegesen szakítottunk akkor...

2015. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!