Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudok elszakadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elszakadni a volt barátnőmtől?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottam vele. Úgy éreztem nem vagyok szerelmes. És most nem tudom mi van... Eleinte állandóan kerestem, becenevünk volt, átöleltük egymást, olyan jó volt... Most visszavettem pár hete, de azért még megtalálom ezzel-azzal, nem bírom ki, hogy sokáig ne beszéljünk (max. 2 nap), pedig már alakul nekem valaki mással. Miért van ez?


31/F


2015. nov. 17. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lassan kiöregszel,ideje lenne felnőni.
2015. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami normális javaslat???
2015. nov. 17. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam is szokott lenni ilyen,ez az elválási folyamat,amit tudatosan le kell építeni,és az újjal felépíteni.
2015. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha nekem igazából vele kellene lennem, a régivel, csak most tudom értékelni, most látom át reálisan az egészet? Mi van, ha az elszakadással csak hülyeséget csinálok?
2015. nov. 17. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség az újjal kezdeni. Szemmel láthatóan nem vagy túl az exeden.

Mennyi ideje voltatok együtt? Azt ugye tudod - így, 31 évesen - hogy a szerelem elmúlik? Elvileg max 3 évig tart az az intenzív szerelem, és átalakul erős SZERETETTÉ. Nem lehet, hogy veled is ez történt, csak megijedtél a szerelem érzet hiányától? Sokan keresnek új kapcsolatot a szerelem hiányára hivatkozva, szerintem az ilyen emberek nem is a párjukat szeretik igazán, hanem azt az emelkedett, szerelmetes érzést, és ezért szakítanak amikor ez elmúlik.


De nem feltétlen így van, ez csak spekuláció, persze vannak kivételek, meg van akinél "örökké tart" a szerelem, és tényleg szerelmesnek érzi magát sok sok éven keresztül.

2015. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meglehet még mindig a barátnődet szereted? Az új mindig izgalmasabb, mert még nem ismered, nem ismered a rossz tulajdonsagait sem. Honnan tudod, hogy vele jobb lesz? Akkor 2-3 évente fogod a barátnőjeid életed végéig cserélgetni? A szerelem idővel múlik. "gyakran jót keresve, jót veszítünk" gondolkodj el mélyen magadban! Nehogy ebbe a hibába ess!
2015. nov. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!