Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakíthat egy férfi azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakíthat egy férfi azért, mert megijedt a házasságtól?

Figyelt kérdés
32 éves. A kapcsolat pedig nagyon jól működött egészen addig, amíg el nem mentünk egy barátunk esküvőjére..
2015. nov. 5. 13:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Adott esetben azt, hogy a nő viseli a nadrágot, uralkodik a párján, elpapucsosítja, amit a pasi mosolyogva eltűr. Ezt kívülről mindenki látja, csak a benne élők nem.
2015. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

jaj 11-es akkor a pasi meg ezt miért tűri?

amúgy ha egy kapcsolat tényleg jó, akkor nem egy baráti esküvőn esik le a tantusz h juj elhagyom, mert nem akarok vele szalvétagyűrűket válogatni, hanem leülök vele, hogy szeretlek, de ahogy ott ültünk rájöttem , hogy én nem szeretnék házasodni; te mit gondolsz?! és MEGBESZÉLIK!!!!

2015. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon igazad van... Ezért mondtam az előbb, amit mondtam. Hogy akkor nem megválok egy jó kapcsolattól, hanem megmondom, hogy még nem jött el az ideje és kész. Ha ez az indok.. Ezért tettem fel a kérdést.
2015. nov. 5. 14:19
 14/17 anonim ***** válasza:
De ha ez nem alap, akkor az nem lehetett egy jó kapcsolat. Valószínűleg eddig is voltak problémák, csak az exed nem jelezte. Ahogy most sem.
2015. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem mindenki akar házasodni, sok nő se akar, attól még lehet jó egy kapcsolat, csak nem hisz egy papírban
2015. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj, csak az esküvőtől rezelt be? Akkor már pedig veled van baja, még pedig az, hogy rájött, hogy nem akarja magát hozzád kötni, mert lehet talál jobbat és ha elvesz, az amolyan önmagának is beismerés, hogy ez van, te jutottál és feladja a próbálkozást, hogy olyat találjon, akire vágyik. Ő meg most rájött, hogy na nem, most még leléphet jobbat találni.
2015. nov. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Hogy akkor nem megválok egy jó kapcsolattól, hanem megmondom, hogy még nem jött el az ideje és kész."


32 éves. Nem az ideje nem jött el, hanem a megfelelő feleségjelölt nem jött el...

2015. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!