Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elég későn kezdtem el lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég későn kezdtem el lányokkal foglalkozni. Hogyan éljem túl első szakításom majdnem 30 évesen?

Figyelt kérdés

Nagyon későn kezdtem el lányokkal foglalkozni, korábbi testi hibáim miatt. Mára kijavítottam Őket.


Első barátnőmmel sajnos elhidegült a kapcsolatom, minden odaadásom ellenére.


Hogyan lehet túlélni az első szakítást ilyen idősen? Egyedül élek Budapesten, nem rég költöztem ide. Barátok nincsenek körülöttem, csak ismerősök, haverok.


2015. aug. 12. 12:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Akkor jó! Azért arra vigyázz, hogy nem is értékeld felül őket túlságosan, ne helyezd magad fölé :)


Egy darabig rossz lesz, aztán elmúlik. Semmi vész, a legjobbakt neked!

2015. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!