Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetunk-e baratok es hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetunk-e baratok es hogyan?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt a barátnőmmel és együtt költöztünk ki Hollandiába, nagyon sok mindent éltünk meg együtt és eszméletlen sokat voltunk együtt. (fél év után együtt laktunk)

Másfél-két hónapja jöttem haza egy munka miatt MO.-ra, amikor is a barátnőm szabadságra vágyott. Legtöbbször chaten tudtunk csak beszélni és nagyon sokáig nem lehetett tudni hogy mit szeretne, egyszer szakítani szeretett volna egyszer meg nem, de végül a szakítás lett az egesz vege. En mostanaban tervezem h visszamegyek es nem tudom h mi legyen, neki mindenki azt mondja h ne talalkozzon velem, szerintetek van arra esely h egyutt eljunk baratkent legalabb egy ideig. En teljesen ugy erzem h kepes lennek ra. (van egy kutyank es 2 macskank is)



2015. máj. 17. 01:54
 1/2 anonim ***** válasza:
ha erősek az érzések bármelyik fél részéről, akkor adjatok még egy kis időt magatoknak, utána lehet barátkozni
2015. máj. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

koszi a valaszt!

Hat en nem tudom h neki mennyire erosek de feltetelezem h annyira nem lehetnek mivel mar randizgat...

2015. máj. 17. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!