Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Biztosan lesznek sokan akik most megszólnak, mert panaszkodok.

Elhagyott a barátnöm, vissza megy az elözö párjához akitöl a gyerekei vannak, aki éveken át verte öket, aki iszik, mindezt azért, mert így nem kell neki harcolni és az évek alatt összegyüjtött pénzét el tudja szabadon költeni.


Probléma, hogy egy helyen dolgozunk és nem tudom hogy fogom ezt elviselni. Most szabadságon van, hogy engem megpróbáljon kitörölni a fejéböl, de ha visszajön valahogy nem akarom látni.

Nehezemre esik feldolgozni, hogy a Nö akibe beleszerettem valóban ezt teszi, folyton az jár a fejemben, hogy nem Én hanem a másik Férfi érinti meg, megy vele valahová, bújik vele az ágyba.

Csalódottság, szomorúság és hányinger kerülget egyszerre...


Nagyon hálás lennék, értelmes tanácsokért, hogy miként lábaljak ki ebböl az egészböl úgy, hogy idegileg ne menjek tönkre.



2014. febr. 27. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak az idő segít.
2014. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az,hogy naponta latni fogod semmi joval nem kecsegtet , nyilvan nagyo erosnek kell lenned emiatt . Akarmennyire is nehez , ne keresd a tarsasagat ,ne akarj tudni rola , foglald el magad a munkaddal ill.munka utan pl. Konditeremben faraszd le a tested ,igy a fizikai fajdalom erosebb lehet a lelkinel . Keress olyan baratot,akinek kibeszelheted a problemaidat ,aki kelloen empatikus a temaban . Jarj tarsasagba,jarj szorakozni ..


Elfelejteni nem fogod ..soha ..de ahogy elottem is irtak : idovel elfogadobb leszel a helyzettel ... Sajnalom,igazan jo tanacsot nem lehet adni ezugyben ,talan meg annyit,hogy ha nagyon nem talalod a helyed keress fel egy pszhichologust, tud segiteni es egyaltalan nem szegyen segitseget kerni egy szakembertol.

2014. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az idő nem válzotat meg semmit, csak a tettek.
2014. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!