Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Ha elhagytok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha elhagytok egy pasit, akit nagyon szerettek, valamilyen rossz tulajdonsága / dolga miatt, akkor titkon azért remélitek, hogy küzdeni fog értetek és minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
Esélyes lehet még egy ilyen? Volt, hogy végül jól alakultak a dolgok?

2014. febr. 22. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szeretem, és van rossz tulajdonsága - mert mindenkinek van - , azért még nem hagyom el.


Ha rossz dolgot tesz, pl. megcsal, azért már inkább. És akkor már nem is remélem, hogy minden rendben lesz.

Szóval ez teljesen egyedi.

2014. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik egy rossz tulajdonsága, ezt közlöm vele, és segítek neki megváltozni.

Ha nem hajlandó megváltozni, ott hagyom.


Nem játszom a gyereket azzal, hogy előbb hagyom el, aztán majd küzd, hanem segítem a kapcsolatot fejlődni azzal, hogy jobb ember lehessen mindkettőnkből.

Nem minden kapcsolat felhőtlen. Az igazi kapcsolatokban a hibákat, kijavítják, megszokják, vagy ignorálják.


Ha benned van, hogy nem tetszik benne valami és szeretnéd, hogy megváltozzon, arra nem a szakítás a legjobb lépés. A párkapcsolat nem egy használtcikk, hogy eldobod és jöhet egy újabb, vagy visszaviszed gariba és kicserélik!

2014. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már eljutottunk a szakításig, már tudom, hogy sohasem fog változtatni azon a hibán.
2014. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg emiatt hagyják el a pasit, és nem egy nála jobb pasi miatt, és az a rossz tulajdonság nem külső jellegű, akkor vissza fognak hozzá menni maguktól.
2014. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt akkor nem adnék Neki több esélyt bármennyire is szeretem! Mert utána már nem tudnék benne megbízni és mindig attól félnék mikor bánt meg újra! És miért küzdene értem azok után?? Nem kellett volna azt tennie és minden rendben lenne! Persze ezt mind arra az esetre értem ha mondjuk megcsal az illető. Rossz tulajdonság miatt nem hiszem, hogy szakítanék valakivel.
2014. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!