Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítana velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítana velem a barátom csak azért, mert pénz híján még néhány évig nem tudunk összeköltözni?

Figyelt kérdés
Elsőre furcsán hangozhat, mégis kicsit félek ettől. 6 éve vagyunk együtt, én 20, ő 28.Kapcsolatunkban általában minden rendben, évek alatt volt 2-3 veszekedés, de hol nincs.Csak attól félek, h mivel pénz híján még évekig nem tudunk se lakást venni, se albérletbe költözni, hogy ez tönkreteheti a dolgokat.Meg gondolom, ő se negyven évesen szeretne gyereket.Szerintetek? Segítsetek légyszi, mit gondoltok?

2012. nov. 30. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem vele beszéled meg? Nemsokára te is keresni fogsz, ő elvileg már most is. Én meg azt mondom, hogy te ne siesd el a gyerektémát, még csak 20 vagy. Nagyon régóta vagy vele, de ez nem azt jelenti, hogy neki kell gyereket szülni, 20 évesen. Még várjatok. Ha összetartoztok, akkor pár év már tök mindegy.
2012. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jogos a félelmed. A párkapcsolatokban a 7. év általában kritikus. Ha nem tudtok elöre lépni, lehetséges a hátralépés.
2012. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát félős vagyok a dolgok tekintetében. Igazáből ő már nyitott is egy lakásalapú biztosítást, nekem is van biztosításom, csak sajna az 5 év.Én nem sietek, én csúnyán szólva elvagyok még így, én csak nem élném túl ha őt elveszítem, és ez pl eszembe jutott.De célozgattam, ő nem zárkózik el,hogy velem éljen majd.Sőt mondta is már, h majd a mi lakásunk így úgy. Remélem nincs miért aggódnom:SÉs egyébként igen, ő keres, és végülis nem is rosszul. Ha úgy nézzük, attól h velem szakítana emmiatt, akkor meg egyedül lenne, meg ha mással lenne azzal se biztos h hamarabb összeköltözne. Tudom, túl sokat agyalok, de ha valakinek van tapasztalata, és még tanácsa, szívesen veszem.
2012. nov. 30. 12:08
 4/8 Drompels válasza:

Egy ismerősömnél kicsit súlyosabb volt az ügy: 6 éve voltak házasok, és abban reménykedtek, hogy ha a mindketten már dolgozni fognak, el tudnak költözni a szülői ház kisszobájából. 1 év után rájöttek, hogy ez Magyarországon lehetetlen, és megpattantak Németországba. Most minden szép és jó, és végre vállalhatnak gyereket is.


Szóval ha gond van az anyagiakkal, pattanjatok meg itthonról. Ha még tanulsz, akkor diplomáig még maradjatok, és addig tanuljatok nyelvet; nem csak a német létezik szerencsére.

2012. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Malats ***** válasza:
Közhelyesen hangozhat, de ha szeret, ebből nem lesz probléma.
2012. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha vannak egymással közös terveitek,tényleg együtt látjátok a jövőt, akkor ez nem lehet akadály!


Sokan azt csinálják, hogy odaköltöznek a másikhoz,akár a szülői házba és úgy laknak együtt a szülőkkel.


Manapság az a probléma, ha nincs jövedelme az embernek, és megtakarítása sincs. Ha szeretitek egymást, türelmesek vagytok és kivárjátok,amíg össze tudtok költözni,addig minden ok.


Amúgy meg ennyiből ez probléma lehetne olyanoknál,akik mondjuk szomszédos utcában laknak,átjárnak egymáshoz és nekik így teljesen megfelel.Ha pl egy kisvárosba laktok mindketten és félórán belül át tudtok egymáshoz menni,akkor nincs gond szerintem :-)

2012. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szegeden élünk, negyed óra busszal egymástól hál istennek:) Most azt csináljuik, hogy a hétvégéket együtt töltjük, több napot együtt alszunk, hétközben is ált 2 napot találkozunk, tehát olyan 4 napot együtt vagyunk majdnem.Most egyenlőre ezt tudjuk tenni.Sajna mind2 en panelosok vagyunk, 2 szobás mind2, ők ketten laknak, én a szüleimmel:S
2012. nov. 30. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a korotokon érzek némi dilemmát, vagy legalábbis ha magamat képzelném a helyedbe. Csak két évvel vagyok idősebb nálad, de őszintén én még most is elgondolkodnék, egy akármilyen jó kapcsolatban is, hogy összeköltözzek-e a párommal avagy sem. Nem gondolom magamat későn érő típusnak, de még olyan fiatal vagyok, megijednék egy kicsit annak ellenére, hogy én is a párommal tervezem a jövőmet. Egyetemista vagyok és voltam 20 évesen is, amit emellett keresek, hát inkább hagyjuk... Nem tudnám elvárni tőle, hogy eltartson egyrészt, másrészt én 1-2 évig még szívesen várnék ezzel a dologgal, amíg le nem diplomázok.


Amondó vagyok, ha két ember szereti egymást, akkor ezt meg lehet beszélni és nem fog elhagyni csak azért, mert te pár évig még nem akarod erőltetni az együtt élést. Ezt meg kell beszélned vele. Ne menj úgy bele, hogy igazából nem is szeretnéd!

2012. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!