Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinél mennyi ideig tart/tartot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél mennyi ideig tart/tartott egy szakítás feldolgozása?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Készülsz valamire?
2012. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az első kb fél-3/4 év

A mostani még csak 2 hetes remélem még két hét max.

2012. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9 hónapja hagyott ott az exem azzal az indokkal, hogy ő már nem szeret, 3 év után. Akkor összeroppantam, hónapokig zombi voltam, mostanában már kezdek magamra találni. De még mindig előfordul, hogy hatalmába kerít a letargia.
2012. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha az egyik félnek csak szexet jelent az aktuális kapcsolta, akkor nem nagyon fogja érdekelni a dolog, össze jön egy másik sráccal vagy csajjal és kész... persze teljesen más a helyzet, amikor bele vagy valakibe habarodva úgy hogy, senki mással nem akarnál össze jönni, semmi pénzért, mindegy milyen helyes fiú, vagy milyen formás lány, jó de az ilyen, hogy valaki olyan szinten odáig legyen valakiért, kb. millióból az egy, amúgy meg ha valakivel folyamatosan együtt lógtál és szexeltél, de ha nem éreztél semmi olyat, hogy neked soha nem kell más, akkor nem hinném hogy akkora csapás lenne ez akárkinek is.
2012. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az utolsóval egyetértek. Pont mostanában gondolkodtam el azon, hogy átlag 4 évente botlottam bele eddig olyanba, aki úgy igazán megfogott, nem csak egy kósza fellángolás vagy vonzalomféle volt, amit iránta éreztem vagy kezdtem érezni.Szóval ha egy ilyet veszítesz el, azt elég nehéz és hosszú folyamat kiheverni, semmiképp se megy pár hét alatt.
2012. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagyis eddig egész pontosan 16, 19 illetve 23 éves koromban éreztem ilyet. Most 26 vagyok:)
2012. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapja szenvedek már 4 éves kapcsolat után. Hát nem a közeljövőben leszek túl rajta ...


19L

2012. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szintén 4 éves kapcsolat után vagyok fél évvel és megint holt ponton vagyok egy ideje.Szóval nem egyszerű
2012. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8 honapja szakitottam vele EN, mert tobb novel megcsalt. Termeszetesen utanam ujra lett rogton masik baratnoje, akivel ossze is koltozott egy heten belul (velem nem koltozott ossze 2 eve alatt, sot!) Termeszetesen 2 honapon belul szet is ment az uj lannyal, nem tudom miert. Azota neha becsorog telefonon, soxor ejjel is, de sosem valaszolok neki. Messze lakunk egymastol, keves az eselye hogy osszefussunk. Es hogy mennyi ido telt el, hogy feldolgozzam?

Semennyi! Utobbi idoben talan vannak mar jobb napjaim, bocsi...perceim, oraim, fel napjaim, de utana rajovok hogy csak amitom magamazzal hogy mar tultettem magam rajta. Mikor valami elvonja a gondolataimat, vagy vmit csinalnom kell, akkor neha sikerul nem gondolni ra. Egyebkent en egy nevetos lany vagyok, voltam....Erdekes egy dolog, mert mostanaban siros lettem. En meg legalabb egy evre tippelek, minimum, tehat osszesen majdnem ket ev kell ahhoz hogy elfeletsem. Tulsagosan erzekeny vagyok legbelul nem ezt erdemeltem. Nem vagyok kis pisis, 30 eves vagyok, osszetort szivvel, ujabb csalodassal es minden nap az elet nekem bebizonyitja hogy nem erdemes elnem.

30 L

2012. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
most komolyan? 5 órácska... :D túlélem, van ilyen is az életemben, és nem maradok magányos ^^
2013. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!