Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ciki nagyon ha picit mellbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki nagyon ha picit mellbe vágott, hogy az exem terhes lett?

Figyelt kérdés
Ennek bő másfél éve a kapcsolatunknak.Szerelem nagy volt,3 évet voltunk együtt igaz fiatalon jöttünk össze ,ki akart lépni aztán a kapcsolatból. Tisztelettel mentünk külön,még akkor megölelt utoljára azóta max köszönés vagy néha ír üzenetet ha kérdése van. Tegnap tudtam meg,hogy terhes lett,ami beismerem felkavart. Egy részt mert ugye ezt nem velem élte meg,meg hogy akivel épp van nagyjábból 10-12 hónapos kapcsolat alatt jön a baba.Így is megviselt akkor a szakítása.
tegnap 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenek ezek az exek. Valaki full megbolondul mikor már nagyon akar gyereket, mindegy kitől csak legyen.
tegnap 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában az exek szokása hogy megházasodnak és gyerekük lesz. Általában. 😌
tegnap 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem ciki, az érzelmek nem cikik amennyiben nem teszünk rosszindulatú lépéseket a másik felé hanem helyén kezeljük, feldolgozzuk őket. Ha túl leszel rajtuk annyival is jobb, több leszel az életben.
tegnap 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3# természetesen neem semmi rosszindulatú lépés,meg se említem,csak magamba tartom,meg itt ide ki írtam.Igyekszem elfogadni meg magamba elrendezni :)


2# persze,csak gondoltam több év után mondjuk vagy ilyesmi

tegnap 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egy részt mert ugye ezt nem velem élte meg"


Ez nem ciki, de elég... blőőő.

tegnap 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha kötődsz még hozzá, akkor teljesen normálisak az érzéseid és nem ciki.


Fel a fejjel, vannak még más lányok is! :)

tegnap 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!