Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők, hogyan éltek meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan éltek meg?

Figyelt kérdés
Hogyha egy olyan személlyel nem működik a kapcsolat akit csontig hatóan és őszintén szerettek, és azért hagyjátok el.mert értitek hogy játszik veletek, és valójában nem is szeret. Úgy döntötök hogy szakítotok mert ez nektek már nem jó, annak ellenére hogy úgy érzitek sosem szerettetek ennyire senkit és nem is fogtok. Mit éreztek ilyenkor, hogyan léptek túl rajta, mit csináltok? Mennyi időbe telik?
tegnapelőtt 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Sokszor vagyok ugy kapcsolatban hogy a semminél azert megis jobb.

Vagy amig masik nincs.


Nekem pl teljesen sz.r hazamenni ugy a lakásba hogy nem vár senki meg minden nap ugyanaz pl munka aztan otthon vacsi furdes alvas, akkor inkabb már a párommal a vacsi sztorik vagy egy kis bor a teraszon röhögések stb, lazulás vele-barátok haverok zene a kocsiban stb es reggel egyutt a kávé vagy bevisz meloba vagy szerez nekem vmit egy havertol vagy bekuld vkit hozzám a meloba kajával vagy bejon ő es bomolunk szünetemben stb. Megha tudom is hogy talonozik, nőzik, el fog hagyni nem is szeret, de ez még ekkor is tobber ér mint az hogy egyedul húzom az igát csak a kollegákat latom a meloban megélem a szokásos alázást mobbingot buszon mindenki le se sz.r otthon vár a csend meg a mosatlan meg a net még enni sincs kedvem zsiros kenyér hogy ne fájjon a hasam ne legyen annyi mosatlan es masnap kezdodik ugyanez es minden nap egyforma es kezdödik a demencia meg leépulés is.

tegnapelőtt 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Folyt Szoval en akkor szakitok csak, ha lelép a másik. Mert en nem latom értelmét szakitani amugy. Ezert minek szakitsak.
tegnapelőtt 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is szerintem ne romantizáld a szenvedést.

Ezek a szavak, "csontig hatóan" meg a "sosem szeretettek ennyire senkit"...

Ezt csak most érzed így, aztán jön valaki, aki majd megbecsül, viszont szeret. Gondold el, hogy azt a személyt mennyire fogod szeretni, ha a rosszat ennyire "szereted".

Ez valójában nem szeretet, hanem rossz kötődési mintáid vannak, és mivel ez az ismerős, kötődsz olyanhoz, aki nem szeret, játszik veled stb

tegnapelőtt 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ami ilyenkor segít, hogy nem elnyomom a fájdalmat hanem igen is sírok, szomorú zenéket hallgatok, kibeszélem magamból ha tudom. Majd igyekszem olyan helyekre menni illetve olyan dolgokat csinálni és emberekkel találkozni akik engem feltöltenek. Persze beugrik ez az érzés de ilyenkor megkell szakítani a kapcsolatot, hogy ne lásd őt ebben a folyamatban ne nézegesd mit csinál stb. Hidd el érezhetsz ujra így más iránt és hálás leszel magadnak, hogy ez így történt és esélyt adtál másnak egy jobbnak. Ne feledd az idő gyógyír.
tegnapelőtt 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem a masik ember hiányzik soha hanem az élmények amiket csak egy kapcsolat adhat más nem.
tegnapelőtt 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy állok hozzá, hogy jaj milyen rossz, elveszítettem valakit, pedig még sosem szerettem senkit ennyire. Hanem úgy, hogy ő csak játszott velem és nem volt kölcsönös az érzés, így jobb, hogy ez kiderült és vége van. Ettől persze még biztos fájna, de nekem így könnyebb lenne feldolgozni. Ha pedig készen állok újra ismerkedni, még jöhet olyan, akit nála is jobban fogok szeretni és aki viszontszeret. Olyanért nem kár, aki csak szórakozik mások érzéseivel.
tegnapelőtt 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!