Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segitene ha irnek neki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitene ha irnek neki egy elkoszono levelet?

Figyelt kérdés
Az exemmel nagyon furcsan fejezodott be minden...annyi a lenyeg hogy neki elmultak az erzesei. En meg akartam egy zaro beszelgetest de sosem ert ra... Szerintetek segithetne nekem az elengedesben megirni neki hogy barmi is tortent nem haragszom es hogy minden jot kivanok neki?
júl. 21. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még tovább tartana.


Órákig fogalmazgatnál végiggondolva újra és újra a jó és rossz emlékeket...

júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem akartam hosszu szoveget csak annyit h nem haragszom es hogy minden jot kivanok neki.
júl. 21. 16:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Írd le magadnak papírra, de ne add oda neki. Segít, ha kiirod az erzeseidet.
júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De vamiert mielott torlom a szamat, ezt meg megirnam neki..
júl. 21. 16:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy ürügy arra, hogy hátha akkor beszélni fog majd veled, visszaír valamit...kicsit örülni fogsz...


Azt csinálsz amit akarsz, de jobb lenne mindent kihagyni és túllépni.


De szerintem úgy is írni fogsz neki.

júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hmm utolso lehet igazad van, de valamiert annyira zavar hogy nem volt lezarasa a dolognak..
júl. 21. 16:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként sokszor nincs lezárása. Sőt...kb. soha.


Sokan megbeszélik az elején...hogy " ha vége lesz szeretnénk leülni normálisan csendesen befejezni elköszönni"


Semmi értelme és nem is lesz semmi belőle.-


Senkit nem érdekel az egész csak azt akit váratlanul ért, hogy "mivan b**asszki?"


Hazudhat is...."szívem én szerettelek, de jobb ha szakítunk, remélem boldog leszel majd, te egy csodálatos nő vagy...stb. stb."

most jobb? :)

júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hmm nekem az elozo kapcsolatomnak volt lezarasa... Kiultunk egy parkba, es bar fajt de örültem hogy normalis le lett zarva, furcsa befejezes vagy harag nelkul :D
júl. 21. 16:46
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az exemmel nagyon furcsan fejezodott be minden...annyi a lenyeg hogy neki elmultak az erzesei."


Gondolom, azért azt, hogy szakítani akar, személyesen mondta el, csak nem akart részletekbe bocsátkozni, és hosszasan beszélgetni még veled erről, ugye?

júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon sajnálom a szakítást! Azt is hogy nem kaptad meg azt a lezárást ami járt volna neked. <3


Én ilyen helyzetekben - vagyis hát igazából bármilyen helyzetben, ami érzelmileg megterhelő számomra, még akár egy munkahelyi vita után is - minden esetben írok egy végtelenül hosszú, terjengős levelet, ahol leírom minden gondom-bajom és az illető fejéhez vágok mindent. Mire leírom, addigra általában elmúlik a bajom, még ha csak kis időre is és tisztábban látok. (És ha tényleg nagy a probléma, akár többször is.) Elküldeni vagy megosztani senkivel sem szoktam, ezek sokkal inkább a saját belső dühöngéseim.


Szerintem ezt mindenképpen megteheted te is. Úgy látszik, hogy ő nem szeretne ezzel szembenézni, megadni neked ezt a lezárást, szóval elküldeni ilyen szempontból valószínűleg nem lesz értelme. Nem lesz olyan, mintha tényleg ketten kölcsönösen megbeszéltétek volna a dolgokat (ahogy fentebb írják, és ahogy korrekt lenne). De jogos amit érzel, és nagyon sajnálom!

júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!