Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt egyes emberek hogy bírják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt egyes emberek hogy bírják lelkileg, pszichésen nem omolnak össze, égnek ki ettől?

Figyelt kérdés

Nekem eddig 4 párom volt 40 évesen férfiként de így is lelkileg csonkolt tört vagy 4 nő tépett ki a lelkemből.. még mindig bennem van az első párom aki szakított velem pedig az 20 éve volt.

Vannak olyan nők, mint pl. egyik kolléganőm, aki már 25 éves és már vagy 20 pasija volt.. egyszerűen fél év után megcsalják, ghostingolnak vagy közösen szakítanak mert nem működik....

Egyszerűen vége a kapcsolatának pár hónapon belül és pár hónap után egy új van és szépen így váltogatja a pasijait... egyszerűen ezt nem tudom felfogni hogy lelkileg ezt hogy lehet kezelni. Ha az ember lelkileg és testileg is összefonódik utána egy szakítás szerintem kitép egyett a lélekből..


júl. 21. 10:00
 1/7 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Azt kellene elfogadni, hogy nem egy formák vagyunk, nem egyformán dolgozzuk fel a traumákt és a szakításokat.


Én megértem ha azt érzed, hogy minden szakítással egy kicsit kevesebb lettél belül, én is hasonlóan vagyok. De ezeken túl kell lépni.

júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
4-nél több kapcsolatom volt, és sosem tekintettem birtokomnak a másikat. Volt, hogy én szakítottam. Amikor eszembe jutnak, akkor nem a veszteség, hanem az együtt megélt élmények jönnek elő, és örülök neki, hogy részei voltunk valameddig egymás életének.
júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Összeomolnak. Azért veszitik el a varázsukat kisugárzásukat szexuális töltésuket is 40 felett mert már nincs senki mellette és fonnyadnak meghalnak csak belül.
júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Az emberek nem egyformák. Mindenki másként szocializálódott gyerekkorában amikor a kötődési minták kialakulnak. Ezért van az hogy nem egyforma az emberek kötődése a másikhoz.

A pszichológia is megkülönböztet kötődési típusokat (biztonságos, elkerülő, bizalmatlan, szorongó) amelynek különböző jellemzői vannak, azok alapján be lehet sorolni az embereket ki hogyan kötődik másokhoz.

Ezek alapján kár is lenne magadat másokhoz hasonlítani, mert ők másként kötődnek, mást "hoznak" gyerekkorukból.

júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a 25 eves csaj el se jutott oda h kotodjon a pasikhoz mert elobb vege lett a kapcsolatnak.

Persze h nem viseli meg oket a dolog.

júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolhatod, hogy az ilyen embereket még gyerekként sem támogatták meg pszichésen annyira otthon, hogy azokból a mintákból merítkezve stabil, biztonságos és támogató kapcsolatokat alakítsanak ki, szóval nem, nem mindenki és nem mindig éli meg úgy, hogy megszakad a szíve, ha szakít.
júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezö, tökeletesen egyet ertek veled. Es azt veszem eszre egyre kevesebb az ilyen gondolkozasu ember,mint mi. Akiknek tenyleg szamitanak a kimondott szavak, erzelmek, es a betartott igeretek.

Es van a masik, a pillango tipus akik szallnak viragrol viragra. Veget er egy kapcsolat, de 2 het mulva mar Szerelmemnek szoltja az uj parjat.

En ebben egyszerüen nem hiszek. Nem itelem el, elfogadom, hiszen minden ember különbözö es ettöl szep az elet. Csupan nem tudok azonosulni.

A problema ott van,ha En talalkozom egy ilyen emberrel. Neki lehet csak egy megallo vagyok az eleteben, de nekem Ö a vegallomas. Bizalmatlan vagyok, es -jelenleg- ismerkedni sincs kedvem.


Egy nemregiben törtent szakitason vagyok tul. Nagyon megvisel testileg-es lelkileg is. Ahogy irod, kitepett es magaval vitt egy darabot belölem. Biztam benne, hittem. De elfogadom a dönteset,hogy Ö mar nem velem tervez. Remelem megtalalja a boldogsagat, a sajat utjat.

En jarok pszichologushoz. Miatta is, illetve volt egy korabbi 10 eves parkapcsolatom, ahol szinten nehezen dolgoztam fel a különvalast.

Tudom ajanlani,hogy keress fel egy szakembert. Pszichologos/coach/Önfejlesztes barmi ami segithet. Nem biztos,hogy elsöre a megfelelö a szakemberhez kerülsz, de ha megtalalod hidd el segteni fog.


A masik nagy igazsag pedig,hogy az Idö mindent megold. Ez lehet par honap, vagy ev is.

Kivanom neked a legnagyobb nyugalmat, belsö beket, es, hogy egyszer radtalaljon eleted parja aki kölcsönösen megbecsül. :-)

júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!