Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újrakezdeni szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdeni szakítás után?

Figyelt kérdés

Szerintetek újra lehet kezdeni?

Párom 5 év utan együttlét és 1 év együttélés után szakított velem azzal az indokkal, hogy ő depressziós, neki egyedül kell most lennie. Rengeteget dolgozik és a hely sem volt a legjobb ahol laktunk, a kapcsolat is kicsit ellaposodott. De nem volt 3. személy, azota sincs mivel 1 hónapja külön vagyunk, nem váltunk el haragban, elmondása szerint megbánta amit tett, rájött,hogy mekkora hülyeséget csinált és újra szeretné próbálni. Az egyetlen baj az az idő. Eltelt 1 hónap és nekem ez eletem legrosszabb hónapja volt, az elején annyira vártam ezt a megbánást de sajnos csak hetekkel később jött, ez idő alatt én teljesen megéltem ezt a szakítást, nem tudom milyen lenne, ha újrapróbálnánk. Lenne e értelme vagy csak az időnket pazaroljuk egymásra. Elég fiatalok vagyunk mindketten, 20as éveink elején járunk.



jún. 12. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg hiszen te eltemetted úgyahogy a kapcsolatot és ő még mindig depressziós. Úgyis szakítanátok ismét.
jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ne legyél hülye, hogy újrakezded. Az esetek 99%-ában sose sül ki semmi jó hosszútávon az újrakezdésből. Tapasztalat.
jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem és nem.
jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

V.sz.l. te nem szeretted őt eléggé vagy csalódtál benne, mivel cirka 1 hónap alatt eltemetted. Megválaszoltad magadnak.

Mi 2 plusz fél év után jöttünk össze újra, egy illető ármánykodása volt a háttérben, azért nem hagytam, bennem el sem múlt amiatt, végül mind a kettőnk részéről sokkal jobb a folytatás. De ha nálad 1 hónappal kakukk, akkor nincs miről beszélni és v.sz.l. a sors sem akarja.

jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!