Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok megkell menteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok megkell menteni egy kapcsolatot ahol azt érzem nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

3,5 éve voltam együtt a párommal aki nevezzünk Máténak. Összeköltöztünk az együttélés jó volt. Mindenben tudtam rá számítani. Az utolsó 7-8 hónapban nagyon elzárkózott. Elkezdtem eltávolodni. Próbáltam kezdeményezni a kapcsolat megmentését de ezek valahogy sosem alakultak jól. Az utolsó 2 hónapban a házban ahol élünk jóba lettünk egy szomszéddal aki mindig feljött egy kávéra vagy társasozni. Rengetegszer volt olyan, hogy feljött Máté pedig a telefont nyomta elvonult. A szomszéd fiú ilyenkor általában haza sietett gyorsan. Mi a szomszéddal úgy kezdtünk el beszélgetni, hogy mikor Mátéval boltba akartunk menni összefutottunk és így Máté mondta hogy menjünk intézzük el együtt ő addig lepihen. Volt olyan is, hogy elmentünk együtt iszogatni a csapattal és Máté 22-kor elment.

Elfáradtam és lezártam ezt a kapcsolatot inkább vele.

Viszont azóta szomszédsrác is udvarol aki felé a vonzódás meg van. Viszont Máté is belátta hogy mekkorát hibázott.

Lehet újra szerelmesnek lenni? Mondtam neki próbáljuk újra építeni, de még egyenlőre csak azt érzem, hogy a vonzalom ami a másik srác felé elment jobban érdekel.

26N 28F



#szakítás #megmentés #elhanyagolás #Szerelmi hármoszög
jún. 11. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megmenteni, tovább kell állni.
jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe se jusson visszafogadni ezt a Máté álnevű illetőt.
jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem
jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi szólna az ex mellett? Szerintem semmi.
jún. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Á, hagyd. Válaszd a szomszédot.
jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!