Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek fogunk még beszéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fogunk még beszélni valaha?

Figyelt kérdés

Meg bántottam mert ki raktam a történetembe egy közös, kézen fogós képet és meg beszéltünk hogy nem rakunk ki egyenlőre semmit. Hivatalosan még nem voltunk együtt csak talalkozgattunk, de én annyira meg kedveltem hogy mégis ki raktam, és ő csalódott most bennem és azt mondja még át gondolja, időre van szüksége.

Ti mit gondoltok, van még esélyem?

18/L


jún. 10. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Most megtanultad, hogy mit jelent az adott szó. Eljátszottad a bizalmát. Következő partnereidnél már okosabb lehetsz.
jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha ezen megsértődött, akkor nem te vagy az egyetlen neki.
jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha ezen múlik a kapcsolatotok további megléte akkor gondolj az egészre úgy, mintha nem is lett volna. Mert kb annyit is ért.


(Még fiatal vagy, de ne legyél ennyire gyerekes. Nem más embereknek élsz, hogy mutogatni kell mindent a nagyvilágnak..)

jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
+1 A 2-eshez ,mert egy fotó miatt nem kéne ekkora balhét csapni, de ha van egy harmadik személy is a képben akkor jellemzően szoktak.
jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Előző kérdésnél "Meg csalt"

Itt "Meg bántott"

Vazze itt senki nem tud írni

jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez fura, megbantodni ilyesmin. Lehet hogy nem teljesen őszinte veled? Akkor szokott ez lenni ha van vagy volt ott még valaki es mondjuk egyszerre kavart. Tegyuk fel hogy még nem volt biztos abban hogy téged választ
jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ismerkednék valakivel, és megkérném, hogy ne rakjon ki rólam semmit, akkor ha ezt megszegné, azzal azt üzenné, hogy teljesen semmibe veszi a kérésemet, és a határaimat. Teljesen adekvát a reakciója a srácnak. Mit nem lehet azon megérteni, hogy ne rakj ki róla semmit? Nem mindenki éli nyilvánosan az életét. És ez rohadtul nem azt jelenti, hogy van nála más is a tarsolyban, egyszerűen csak átlépted a határait engedély nélkül, ő meg határozottan a tudtodra adta, hogy nála ez nem pálya.
jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!