Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért vàltoznak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vàltoznak az emberek rossz irányba?

Figyelt kérdés

Most szakítottam nemrég a párommal. Mikor megismertem egy szelíd, értelmes, introvertált srác volt. Nem volt faramuci mindent meg lehetett vele beszélni. Építőiparban dolgozott, szabadok voltak a hétvégéi ahogy nekem is. Minden hétvégén, sokszor hétköznap is együtt tudtunk lenni. Figyelmes volt, és oda-vissza ajándékoztunk mindig. Nagyon jó programokat csináltunk az ország különböző pontjaira. Ha nem voltunk együtt napi 4-6 órát telefonáltunk.


Aztán munkahelyet váltott. Rengeteg női kollégája lett. Akikkel elkezdett a munkán kívül is jóban lenni , iszogatni, programokat csinálni, beszélgetni. Én meg szép lassan a háttérbe szorultam. A találkozásaink lekorlátozóttak a szexre. Nem bírtam lelkileg ezt az egészet és rákérdeztem konkrétan, hogy más is van a képben? Erre a válasza az volt, hogy igen, jelenleg barátnőt keres és nem tudja senki, hogy vagyok neki. Én ott elkezdtem zokogni, mert hirtelen gyomron vágott. Annyit mondott hogy fejezzem be a sírást mert nem tud vele mit kezdeni. Aztán lenyugodtam és megkérdeztem, hogy mivel bántottam meg annyira, hogy ezt tette velem? A válasza annyi volt, hogy nem tehetek róla nem az én hibám. Ő ilyen. Élni akar. Most meg van rá lehetősége. De maradjunk meg egy bizonyos viszonyban. Imád velem szexszelni. Aztán “ szakítottam “ vele. Így másfél év után. Az anyja azóta regényeket írt, hogy nem tudja miért ilyen hülye a fia. És hogy nagyon sajnálja az ő nevében is.


Miért lesz valaki 26 èvesen hirtelen ilyen bulizós/csajozós ember?


ápr. 9. 05:25
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Minek jössz össze introvertált kisfiúval?? A te bajod...
ápr. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért azt gondoltam, hogy 26 évesen már vagyunk azon a szinten, hogy a buli meg a többi hülyeség ne töltse ki az életünk nagy részét. Én 20 éves koromig kiéltem ezen vágyaimat. Elmondásai alapján ő is. Ezért is örültem, hogy egy nyugodt, békés, okos srácot találtam. A munkahely váltása óta más ember lett. 💁🏼‍♀️
ápr. 9. 05:49
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Én nem csodálom, hogy dobott. Nem rosszból, de az irásod alapján is egy hisztis nő vagy. A férfiak nagy része nem tud a sírással mit kezdeni.
ápr. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elfogadom a véleményed. De a kérdésre nem válaszoltál. Miért változnak az emberek rossz irányba, ha előtte normálisak voltak?
ápr. 9. 06:33
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Neki ez a jó irány, ahol most van. Attól hogy te nem így gondolod, ő még gondolhatja más módon.
ápr. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó akkor értsd úgy, hogy elkezdett napi szinten inni, hétvégente bulizni, eddig gyűjtötte a pénzét, mert új autót akart venni. Utoljára meg tőlem kért kölcsön biztosításra is. Most ez nem az a fajta kérdés, hogy szerintem rossz vagy jó. Hanem egyértelműen megy le a lejtőn. Voltak tervei mit fog elérni 30 éves koràra. Ha meg az anyja is nekem panaszkodik, hogy milyen “ hülye “ lett akkor csak van alapja.
ápr. 9. 06:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5: Dönthet úgy, hogy élni akar, de a kapcsolatról ne döntsön egyoldalúan, hogy akkor ez mostantól egy szexkapcsolat és a másiknak ezt el kell fogadnia. Ezt akkor kellett volna egyértelműen tisztázni, amikor ő magában átértékelte a kapcsolatot. Az pedig nem hiszti, ha valaki sírással reagál, ha csalódik. Nem sok empátia szorult beléd.
ápr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es. Nagyon jól látod a dolgokat.
ápr. 9. 07:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az introknal megvan a veszely hogy ki akarnak szakadni az introsagbol, ha adodik egy uj tarsasag ahova csapodhat akkor el vele, mert nem sokszor adodik ilyen veluk.
ápr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyi kérdező, én is 26 éves vagyok (nő), és még mindig ugyanúgy bulizok, mint 18 évesen, sőt az utóbbi félévben sajnos még jobban megtoltam. Viszont én mindig is imádtam bulizni, úgyhogy itt azért más a helyzet.

Kérdésedre válaszolva, így, hogy látja a barátod, hogy esetleg másoknál is lehet esélye elkezdett kifelé kacsintgatni. Itt nem a buli a legnagyobb probléma, hanem az, hogy amint lehetőséget lát rá, hogy mással legyen, akkor elkezd mozgolódni. Ez szinte biztosan csak fellángolás és rájön majd, hogy hülye, csak akkor már lehet késő lesz. Most neki az van tervben, hogy kiéli magát, ha már a helyzet adott, aztán szépen visszakúszik hozzád, amint rájön, hogy nem ezektől a “kapcsolatoktól” (inkább kavarásoktól) lesz elégedett. Na ilyenkor kell rábaszni az ajtót.

ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!