Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen nőről? Szakított velem mert nem tettem azt amit szeretett volna, velem szeretett volna tölteni egy estét, Morcos mert nem mentem hozzá Valentin napkor.

Figyelt kérdés
Kapcsolatban él, Nekem is van barátnőm, tudja hogy nem léphetek le este hozzá mert az ő párja éppen nincs otthon. Tudta hogy nem lesz komoly mégis elvár dolgokat
2023. febr. 19. 16:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem komoly kérdés.
2023. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én meg azt sejtem,hogy sajnos komoly. Elkeserítő.
2023. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Néhány embernek miért teljesen természetes ez a fajta életmód, és ha szóvá teszik neki még ő van megsértődve? Hogy lehet így nyugodtan lefeküdni a másik mellé esténként? Költői kérdés.

Nagyon sajnálom a barátnődet aki valószínűleg önzetlenül szeret téged, te pedig máshol pótolod a hiányosságokat ahelyett, hogy leülnél vele beszélgetni kicsit mit lehetne kicsit másképp csinálni.

A szerető pedig egy önző féreg akinek úgy tűnik soha semmi nem lenne elég.

2023. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!