Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hiába alakítok ki kapcsolatokat más nőkkel, hiába randizok stb, még másfél év után is az exszem hiányzik, úgy, hogy egy éve azt se tudom mi van vele?

Figyelt kérdés

2,5 évig voltunk együtt...

Előtte is voltak kapcsolataim.

De ennyi idő sosem kellett a továbblépéshez.


2023. jan. 12. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert egyértelműen nem léptél túl rajta. Azért van ez így.
2023. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy vannak esetek, amikor annyira ott marad egy részünk a volt parunknál, hogy hiába megannyi könyv, terápia, tudás és jozanész, nem megy a továbblépés. Két évig voltam ilyen állapotban, akkor nekem egy másik lány segített, akibe nagyon szerelmes voltam :DDD és viszonozta...hihetetlen, hogy egyik pillanatról a másikra, hogy elmúlt bennem az érzés, ami előtte folyton itt volt. Szóval azt akarom szemléltetni, hogy egy nagyobb érzelmi löketre lenne szükséged, egy olyan lánytól, aki nagyobb, erősebb, masszívabb érzelmeket tudna kihozni belőled.
2023. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt kicsit átérzem. Stay up King!
2023. jan. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!