Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van jövője ennek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője ennek, vagy szakitsak vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos hazudtam a barátnőmnek amire magától jött rá, egyetlen egyszer történt ez meg a kapcsolatunk alatt. Már egy hónapja ennek, hogy rájött. Azóta beszélünk de közel sem olyan mint ezelőtt, most pedig újra összekaptunk...elég sok problémájára tőlem várja a megoldást. Azt reméli én megváltom vagy valami...várja a csodát. Rendkívül szeretem de egyszerűen nem bírom már...egyetlen egyet hibáztam és nem is olyan nagyot szerintem. De ő elmondása szerint rohadtul fáj neki...amit valahol meg is értek. Viszont már már semmi érzelmi interakció tőle és ez miatt kezdem feladni az egészet már lassan. Tudom türelmesnek kéne lennem...de meddig várjak még? Vannak még problémák ezeken kívül...de azokon érzem, hogy tudnánk dolgozni.

2022. dec. 14. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megcsaltad?
2022. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez amúgy kevés infó, mert semmi lényegeset nem írtál le így nem lehet tanácsot adni.

Viszont, hogy ki írtad a kérdést és a szakítás szó benne van szerintem azt jelenti, hogy eleged van.

De még ha lenne is erőd, kedved a párodnak nem biztos, hogy van.

Egy őszinte beszélgetés nem tenne rosszat, akármilyen klisé és megprobalni megerteni egymás szemszögéből a helyzetet, ami fenáll.

Viszont ha nem történik semmi, minden marad a régiben akkor szakitanék.

2022. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Soha, eszem ágában sem volt megcsalni nem is nézek más nőket mellette még az utcán sem...tudom fura ez a mai világban. Mindemellett nem alkoholizálok, nem vagyok szerencsejáték függő, nem emeltem rá sosem kezet, próbáltam mindig a tenyeremen hordani normális keretek között.


Igazat megvallva a lényeget leírtam. Annyit nem, hogy jelenleg nem élünk együtt és találkozni sem tudunk. De van már dátum kitűzve mikor ez nem így lesz.... És újra együtt élünk ..ha addig kibirjuk. Igen, kezd elegem lenni a várakozásból és a folytonos basztatásból valamint abból, hogy semmi olyat nem mond vagy tesz amiből az jönne le nekem, hogy ez a kapcsolat neki is ugyanúgy fontos vagy, hogy érez valamit irántam. Én próbálok azonnal vissza írni neki bármit is ír még éjjel is, de ő jó ha óránként vagy 2 óránként vissza ír valamit, pedig otthon van, nincs munkája és nem jár el sehova, legalább is így tudom...

2022. dec. 14. 23:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Őszinte beszélgetés pedig már megtörtént...jó párszor.... Egyébként köszönöm a véleményt.
2022. dec. 14. 23:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem jár el? Vagy elvan ő nélküled.
2022. dec. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezért írtam a végén, hogy legalább is így tudom.
2022. dec. 14. 23:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy amiatt ilyen most a kapcsolatotok, mert rég találkoztatok. Sajnos sok pár szokott ilyenkor szakítani is. Ha az alapvető bizalom megvan, akkor szerintem a barátnőd túl lesz majd ezen a kis botlásodon és szerintem rendeződni fog a kapcsolatotok.


Amúgy meg szereted, vagy miért akarsz ennyi miatt szakítani?

2022. dec. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

Mert ne jarhatna el?? Az nem megcsalas!!


Az se bun,hajesobb ir vissza!!


Magadon dolgozz.

2022. dec. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek baromi sokat hazudnak minden nap. Ilyenekkel nem foglalkoznék. Az szerintem fontosabb, hogy ne tűntessen fel rossz színben mások előtt.
2022. dec. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!