Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom reggel szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom reggel szakított velem mert elfelejtettem a születésnapját ami tegnap volt. nem túlzás részéről ez?

Figyelt kérdés
nem is vagyok büszke erre, hogy elfelejtettem, de azért ez mégis kicsit túlzásnak tartom, gyerekesnek.
2022. okt. 30. 09:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Ez valószínűleg a részéről csak ilyen "ez egy jó indok lesz" szakítani, mert már úgyis ki akartam lépni a kapcsolatból ami teher volt. Megértem én, hogy valakinek számít a születésnap és van akinek rosszul esik, ha nem köszöntik fel, de ilyen miatt szakítani? Maximum egy 10 éves tenné.
2022. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

"egyrészt nem vettem észre, másrészt nem szólt róla"

Eddig sem lehettetek nagyon közel egymáshoz.

2022. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem túlzás. Nyilván már régebb óta érezte azt, hogy nem foglalkozol vele, ez csak hab volt a tortán.
2022. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván figyelmetlen voltál vele már egy jó ideje és úgy érezte, nem érdekel igazán. Ez az utolsó csepp volt a pohárban és igaza is van.

Legközelebb jobban figyelj a társadra.

2022. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%

Ez hiszti. Én is elfelejtem a barátomét. Tűzbe mennék érte, imádok szexelni vele, órákon át beszélgetünk, de sohasem tudom, hogy melyik hónapban született.

Nem csak az övét, senkiét! - ha nem nézem meg a naptárat.

2022. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem az a fő gond, hogy véletlenül elfelejtetted...Hanem az, hogy neked Ő nem fontos annyira, hogy észben tartsd, mi a fontos neki.
2022. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%
Vannak emberek akik rosszak a dátumok megjegyzésében, erre a tudományban még neve is van azt hiszem. :D Én is közéjük tartozom, de azért a párom születésnapját elfelejteni...hát, inkább annak a jele, hogy olyan fontos az illető.
2022. nov. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17

Okostelefon, naptár?... Bocsi, a rossz memória ilyen esetekre ma már nem mentség.

2022. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de hogy lehet elfelejteni? Ez volt az első szülinapja, amióta együtt vagytok? Ha nem vagy jó dátumokban, miért nem írtad fel? Google naptárba ha beleírod, 3 nappal előtte és aznap is emlékeztet rá. A hónapot sem tudod? Miért nem néztél utána pl Facebookon a hónap elején? Vagy ő egyszer sem mondta, hogy pl mikor ünnepli a családjával a szülinapját? Vagy hogy milyen ajándékot kér? Vagy nem mondta, hogy de jó, már csak egy X nap van a szülinapomig? Az enyémet pl lehetetlen elfelejteni, mert sokat beszélek róla mindig, évfordulóról is, úgyhogy mindig mindenki tudta a dátumokat.
2022. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem túlzás részéről, hacsak nem Te azért felejtetted el pl mert egy nagyon közeli hozzátartozód kórházba került hirtelen vagy ne adj isten meghalt. Egyéb esetben nem is megbocsátható és valószínűleg nem is szereted.
2023. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!