Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szakítás szélén állunk barátommal.

Konkrétan nem lett kimondva, hogy vége, mindig csak annyi volt barátom részéről, hogy neki ez nem kell, erre neki nincs szüksége, másik pillanatban meg, hogy oldjuk meg és szeretni akar.

Tegnap elég gyanús volt, (igazából egy gyerekes szarság de lehet van benne valami) hogy lecserélte a borító- és profilképét egy csaj akivel elkezdték egymást követni instán, elsőként lájkolta. Mondom oké, akkor bejelölöm a csajt, hátha barátom tesz valami megjegyzést.

Hát, nem sokkal azután, hogy bejelöltem, barátom hívott is telefonon, beszéltünk kicsit utána pedig mondta, hogy bennem sosem fog változni az, hogy nézem a profilját, miért nincs közös kép, kik követik őt, ő kiket követ.

Szerintem ez egy elég erős jel volt arra, hogy a csaj mondta neki, hogy bejelöltem..különben nem mondott volna ilyet.

Mit gondoltok erről?

Nyilván nem fogom megkérdezni, hogy beszél-e vele, mert szakitás lenne belőle úgyis….


2022. júl. 4. 05:43
A kérdező szavazást indított:
Megcsalás
Szakítás
Csalódottság
Instagram
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha valakivel nem tudjátok megbeszélni a problémákat, folyton szakítás küszöbén álltok, akkor nem passzoltok, kár erőltetni. Keress olyan férfit, aki mellett boldog lehetsz!
2022. júl. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok. Mindenestre elég gáz, hogy a neten ma már ennyire szabadosan megy a megcsalás. Ha nem akar semmit a csajtól, miért nem mondta, hogy beszéltek? Dobd ki, jobban jár, ez egy gyáva szar.
2022. júl. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Adom 2-es. Ma ez már teljesen bevett forma lett. Majd amikor a sértett fél ezt szóvá teszi, akkor máris jön, hogy “de hát csak barátok vagyunk, most legyek bunkó es ne irjak vissza?” Vagy jön az, hogy csak a munkahelyről írtak. Bullshit. Vicc az egész.

Nem tudom, nekem ha barátnőm van, nincs igényem más nőkkel csetelgetni… Itt természetesen nem arról beszélek, hogy a korábbi barátokat le kell ejteni a fszba, de ezekben az esetekben nagyon nem erről van szó.

2022. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a faszit abszolút nem izgatja semmi ami veled kapcsolatos, szerintem ennek a kapcsolatnak nincs értelme.
2022. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kivágnám. Felesleges megvárni, amíg ő teszi meg, mert meg fogja lépni.
2022. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már csak az szakító ok lenne, ha vad idegen csajokat kovetget meg likeolgat. De most őszintén, erre miért van szükség? Nézze, ha tetszik neki, de nem kell a másik fel tudtára is adni ezt, ezzel megalázva a párját.

Minek neked egy ekkora hulladék ember ? Meg ő akar szakítani veled ????

Dobd ki!!!!!

2022. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kommunikáciò hiány a legrosszabb ha nem tudsz valakivel valamit rendesen meg beszèlni akkor annak semmi ertelme
2022. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!