Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hölgyek, mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit csinálnátok, ha bűntényt követne el a párotok? Szakítanátok?

Figyelt kérdés
Vagy bizonyítékok eltűntetése szóba jönne, segítenétek benne? Ha mondjuk rohadtul szeretnétek a párotokat.

2022. ápr. 17. 22:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
#9 Retardált vagy?
2022. ápr. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
10, ez nézőpont kérdése. Mivel az állam messze nem arra költi az adót, amire kéne, így tulajdonképp mindegy, hogy ő lopja el, vagy más, esetleg lesz-e belőle egy szép stadion.
2022. ápr. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
12: messzire lehet menni ezzel a vitával. Ha ugyanazt csináljuk mint ők, akkor mi sem leszünk jobbak mint ők. Ennyi erővel rabolhatunk és ölhetünk is, hisz vannak akik ezeket is megteszik.
2022. ápr. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A kérdésem inkább gyilkosságra értendő. Az én fejemben van egy ideál, aki segítene ebben-abban, ha úgy adódna a helyzet. Régóta vágyom egy olyan nőre, aki nem két ujjal fogja a virslit, hanem belevaló, valamennyire paranormális természetű, szereti az izgalmakat, rejtélyes és mer nyitni bizonyos dolgok felé. Mintha egy filmben lennénk, csak ez a valóság lenne.
2022. ápr. 18. 09:15
 15/19 anonim ***** válasza:
56%

13, azzal adott személyeket károsítasz, valós személyeket. Egyébként, hidd el, ha azon múlna, hogy eszik-e a gyerek, hogy elmegyek-e lopni, nem lenne kérdés. De, amíg annyi a kérdés, hogy n, vagy n+x pénz folyik be és mindkettő elég az önfenntartáshoz, addig a más valós személyek megkárosítása nem lehet opció. Én így gondolom. Más meg máshogy. Az meg már az oviban se hatott meg, hogy én különb lehetek attól erkölcsileg, ha nem csinálom ugyanazt a rosszaságot, amit a többiek. Amíg az erkölcsi felsőbbrendűség az egyetlen dolog, ami elválaszt egy bűntettől és a másik oldalon van valami lényegesen fontosabb a számomra, addig bizony nem hat meg, ha olyan leszek, mint mások. Mert ez sajnos egy verseny, amiben az él túl, aki ügyesen játszik, nem az, akinek pontosabb az erkölcsi iránytűje. Szomorú, de tény.

Szóval, amíg az élni és élni hagyni elv működik, addig nem zavar a fehérgalléros bűnözés.

Ami a kérdezőt illeti, soha nem venném el ok nélkül senki életét. Se emberét, se állatét. Szerintem beteg elme, akinek az élet nem szent. Az egyetlen helyzet, mikor ezt felül lehet írni, ha a másik az életedre tör, de az önvédelem nem bűncselekmény.

A gyilkos párosok általában idővel lebuknak, nagyon ritka az a sorozatgyilkos, aki hosszú ideig képes fű alatt maradni, főleg a mai világban. Szóval, az ilyen pároknak még a filmben se szokott "boldogan éltek amíg meg nem" vége lenni, vagy hamar jön el a "meg nem haltak" lásd Bonnie és Clyde.

2022. ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kicsit lehet off, de volt egy pasim, aki megkérdezte, hogy mit gondolnék róla, ha megtudnám, hogy ölt már embert. Azóta is azon gondolkozom volt-e ennek valóságalapja. Nem ijedtem meg csak elgondolkoztatott ;)
2022. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sehol nem találni misztikus beállítottságú nőt. Amerikában talán több van, nálunk nem nagyon, ha vannak is, főleg otthon. Stephen King-féle misztikum kellene nekem.
2022. ápr. 18. 11:48
 18/19 anonim ***** válasza:
50%
Gyilkosság és nemi erőszak esetén nemhogy szakítanék, még fel is jelenteném.
2022. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
mi köze a misztikus beállítottságnak a bűntényhez (gyilkossághoz)?
2022. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!