Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit mond el, ha egy férfi 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mond el, ha egy férfi 10 év élettársi viszony után szakítanak, és a 3 és fél szobás házat, benne a cuccaival ott hagyja, és nem felezi el volt nő élettársával?

Figyelt kérdés
Tehát, csak egy háti táskát vitt magával, és kész. Ennyi. Semmi több. Az egész házat csak úgy ott hagyta a nőnek. Tíz egész év együttélés után.

2022. febr. 21. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy lelép, de attól jogilag nem lesz még rendezve az ingatlan sorsa. Kinek a nevén van? Ki vette miből és mikor?
2022. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
csak leugrott cigiert :)
2022. febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Állítólag a nőnek adta a házat szóban, de lehet már papíron. Ennyire durva lehetett egy párkapcsolat?
2022. febr. 21. 23:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismered a részleteket.
2022. febr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a részleteket?

Tudok hasonló helyzetről, ott például hitellel terhelt volt az ingatlan, és azért cserébe, hogy az a hitel lekerüljön a nevéről, így jött el a férfi. Nem egy megérős üzlet, mert a fennmaradó hitel nyilván jóval kevesebb volt, mint a ház felének értéke, de szabadulni akart minden kapcsolattól.

2022. febr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Azt mondja el, hogy mindenáron szabadulni akart a nőtől.
2022. febr. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy fizikailag nincs jelen az ingatlanban a tulajdonjoga, ha volt, nem szűnt meg. Osztozkodni, alkudozni, pereskedni így is tud. Akár most is, de ha 5 év múlva jut eszébe, akkor is.
2022. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Én is ezt csináltam. A ház a feleségemé volt, de benne minden közös, az autótól kezdve a tévén át minden, sőt, a teljes felújítást én fizettem, én is csináltam. De annyira szabadulni akartam a házasságból, hogy mindent otthagytam neki, csak hadd menjek. Semmit nem hoztam el, minden az övé lett, csak a saját ruháim jöttek velem. Azóta sem bántam meg ezt a döntést.
2022. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó: annyira rossz volt minden, hogy jobban láttál konkrétan elmenekülni és vissza se fordulni, mint hogy pereskedj vagy egyezkedj? Azért ez elég sok minden kérlek.
2022. febr. 22. 13:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, annyira elviselhetetlen volt már a végén minden, hogy jobbnak láttam így. Legyen minden az övé, csak váljunk el. Én nem bántam. Teljesen kifordult magából, hiába próbáltunk meg mindent az utolsó években, már lakótársaknak is szörnyűek voltunk. Eszem ágában nem volt pereskedni, a gyerek vele maradt, és a helyzet ellenére egyiküktől sem akartam elvenni semmit. A gyerekkel szerencsére nagyon jó a kapcsolat azóta is.
2022. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!