Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is ennyire felveszi ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ennyire felveszi ezt?

Figyelt kérdés

Alap esetben nyilván kérünk és megköszönünk dolgokat amit nekünk megtesznek.


De vannak helyzetek amikor csak azt mondjuk normális hangnemben hogy hozz ezt, tedd el ezt stb..és nem tesszük hozzá hogy légyszíves vagy kérlek vagy köszi, na barátnőm erre állandóan ugrik és zokon veszi ha nem teszem. De van hogy sietek vagy ilyesmi,( na és persze ő is csinál így de neki nem tűnik fel..)és nem úgy nőttem fel hogy állandóan így kommunikáltunk hanem nem azt neztuk6hogy hogy mondja csak megtettük és kész, nem azzal foglalkoztunk hogy hogy mondja..


2021. szept. 5. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hangsúly megfelelő a légyszíves szó nélkül is, akkor semmi probléma nincs ezzel. Van mikor a szituban, a hangsúlyban szinte benne van.
2021. szept. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!