Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szakítás után hónapokkal ér el a szakítás utáni depresszió, miután újra láttam az exemet? F

Figyelt kérdés

Idén ért véget a kapcsolatom. A szakítás iszonyatosan megviselt VOLNA, de nem hagytam magam depresszióba süllyedni. Azonnal belevettem magam az életbe: munkába, hobbiba, sportba, MINDENBE, csak ne legyen időm gyászolni a kapcsolatomat. Igyekeztem nem gondolni, nem hogy az exemre, de a nőkre, nőzésre sem. És ez működött is, hónapokon át, egészen a mai napig.

Ma ugyanis találkoztam az exemmel, tök véletlenül futottunk össze, és hirtelen minden fal, minden gát, amit emeltem lelkiekben, átszakadt. Most érzem a depressziót, és nagyon rossz. Pár órája kezdődött.

Nagyon szerettem őt, egy gyönyörű nő, aki feldobta minden egyes napom, mert mindig vidám volt, mindig megnevettetett, intelligens volt, támogatott, és miatta, mellette indult be az életem.

Nem akarok hamis képet festeni, megvolt a kapcsolatunknak a rossz oldala is, meg neki is. Erre muszáj emlékeztetnem magam ahhoz, hogy fel tudjam dolgozni.

De a családom, barátaim, mindenki kedvelte őt, mindenki szerint szerencsém volt vele. Mindig mondták, becsüljem meg, hogy normális nőm van, aki ráadásul sikeres, okos, mindenhez pozitív hozzáállású, és a tetejébe még szép is. Hogy tudnék mindemellett a rossz dolgokra gondolni?

A szakítóok az volt, hogy már nem érzi azt, amit az elején, amit érezni kellene. És hajthatatlan volt, pedig kész lettem volna változtatni, de nem hatotta meg. Csak lelépett az életemből. Mérges vagyok rá emiatt, de tiszteletben tartom a döntését.

Gyorsan leírom a rosszat is: késős volt; mindent, de mindent az utolsó pillanatra hagyott; nem nyitott ajtót, ha csengettek; nem vette fel a telefont, ha nem közvetlen ismerőse hívta; és ahogy a legjobb oldalamat, úgy a legrosszabbat is kihozta belőlem.


2021. aug. 22. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni, ezen át kell esni. Látod, hiába próbáltad megúszni, sajnos nem lehet. Idő kell, majd elmúlik talán. Én is hasonló cipőben vagyok, csak nő vagyok, én is imádtam az exemben, hogy vidám, hogy kedves, aranyos.. én vagyok a nő. Aztán nálunk is hasonló lett a vége.
2021. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi hogy 2x írtam, hogy nő vagyok😀
2021. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most jött el a gyász időszaka számodra. Ne akard elfojtani.
2021. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezen át kell menni, a gyászt nem tudod megspórolni.
2021. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Egy másik pasi miatt lettél dobva. Sajnálom.
2021. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyászt el tudod temetni magadban, valamint minden érzést, de egyszer felszínre törnek, és undorítóan fájni fog. Inkább kezeled, éld át a fájdalmat. Gondolkodj rajta sokat, és idő után jön a lelki béke vele együtt.
2021. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még bőven van mit gondolkodni azon, hogy mik voltak a hibák, problémák, gondok, negatívumok. Mert voltak, hiszen ő nem volt boldog veled. Kicsit elemezd ezeket, de ne merülj túl mélyre.


Általában a nők szokták kezdeni a szakítást és nem véletlenül. Ők jobban látják a problémákat és nem elégszenek meg (egy típus legalábbis) a langyos kakival.


Olvass könyveket, pl. [link] - ezekből Harville Hendrix: Pár-bajok c. könyve nagyon jó.

[link]

[link] (angolul Getting the Love You Want)

2021. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!