Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exem sokszor túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem sokszor túlságosan közeledik, ez miért lehet?

Figyelt kérdés

A sztori a következő: exemmel anno legjobb fiú-lány barátok voltunk, ebből lett idővel az, hogy többet éreztünk mindketten a másik iránt. Össze is jöttünk majdnem 5 évvel ezelőtt.


Rengeteg veszekedés és nézeteltérés volt a kapcsolatban, de mindig sikerült kibékülni végül, és amikor nem voltak ilyen jellegű bajok akkor csodás volt. Illetve egymás lelkét nagyon jól meg tudtuk érteni, amolyan lelki társak lehettünk.


Idővel sajnos egyre jobban buktak ki a különbségek, neki teljesen más az életstílusa, mint nekem (pl. ő borzasztóan karrierista, én pedig "egyszer élünk" alapon élményközpontú vagyok, sokat akarok látni a világból, fontos a karrier de élni is szeretnék). Másfél-két hete szakítottunk végül, de egész májusban ezen ment a huzavona, hogy akkor szakítás legyen vagy sem.


A csavar az egészben, hogy együtt élünk. Együtt jöttünk egyetemre, egyetemi évek alatt pedig össze is költöztünk. A munkám miatt muszáj vagyok Budapesten maradni, és sanszos hogy egyik egyetemi barátnőmhöz tudok majd költözni hamarosan.


Viszont nap mint nap egy

légtérben vagyunk ugye addig is, ami remélhetőleg már nem tart sokáig, de sokszor túlságosan közeledik felém. Mintha nem is az exem lenne. Ölelget, fogdos, nem is értem... Nálam az exszel való kavarás vagy bárminemű "szexuális" dolog, találkozgatás elég tabu, mindig mondom neki hogy hagyjon békén, mert ezzel a közeledéssel csak jobban összetör és hamis reményeket ad. De nem igazán fogja magát vissza. Slusszpoén, hogy ő szakított... Ha pedig például vidéken vagyok, nem beszélünk sokat ugyan, de mindig érdeklődik, hogy hazaértem-e, jól vagyok-e, stb. Kedves tőle, de... mégiscsak az exem már, ne most dédelgessen.


Szerintetek ez mitől lehet?

22L



2021. jún. 5. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Például azért lehet, mert hagyod 🤷‍♂️ Állítsd le minél előbb.
2021. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszi, hogy 1-2 menetben még benne lennél.
2021. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem lennék egyébként ilyenben benne, semmi esetre sem. Még mindig szeretem ugyan, elég friss a szakítás azért egy majd 5 éves kapcsolatot nem 2 hét alatt zár le magában az ember, vagyis én tuti nem. De ez sok már kicsit és igyekszem leállítani, nem vagyok az erőszakoskodás híve, így remélem azért ha szavakkal mondom neki felfogja, meg ha elkezd ölelgetni mindig "kibújok" a karjai közül.


Kíváncsi vagyok hogy még mik lehetnek ennek a viselkedésnek az okai, néha megfordult a fejemben hogy kihasználja hogy sérült a lelkem, de ez nem tudom mennyire valid, illetve nem olyannak ismerem.

2021. jún. 5. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg együtt éltek, addig ez így nagyon 💩 lesz.
2021. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha minden jól megy, 2 héten belül költözök is a város kb. másik felére. Csak akkor sem értem teljesen hogy ezt mégis miért csinálja.
2021. jún. 5. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem zárta még le teljesen a kapcsolatot.
2021. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!