Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha voltatok már nyáron szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha voltatok már nyáron szerelmesek, dúlt a love, megvolt a Feeling, mikortól kezdődtek el a problémák ?

Figyelt kérdés
A volt párom 2.5 év után lelépett,nem szeretném részletezni .... Rá 4 hónapra új kapcsolata lett ahol látszólag rettenetesen dúl a szerelem. ( Minden héten kiteszi Facebookra ) újra fiatalnk ,szabadnak, szerelmesnek érzi magát. Én meg arra várok / vágyom hogy szakitsanak. Ehhez csak a megfelelő időben kell rairnom. De mégis egy új szerelemben mikor merülnek fel az első kisebb - nagyobb problémák? Hány hét / hónap elteltével?

2021. ápr. 12. 13:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

" Lehet csinálok egy youtube csatornat ahol elmondom hogy mennyi féreg patkány férfi van és adok pár hasznos tanácsot"

Hajrá, ha youtubeon arccal és névvel is szeretnéd égetni magad a pszichopata vergődéseddel akkor tényleg csinálj egyet, küldd el a linket :D

2021. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Jaj .... 😅 Elmondanám a hozzám hasonló huszonéveseknek hogy sajnos akkor is ha nem gondoljuk hogy velünk is ez megtörténhet mert nem vagyunk olyan felelőtlenek sajnos mégis előfordul hogy nem látjuk a jeleket és egy patkány feregnek szulunk gyereket . A gyerekemet szépen nevelem egyedül , teljesen egyedül és erről szívesen beszélnek , adnék tanácsokat. Szerintem erre sokan vevők lennének. És még ha latnatok hogy milyen csinos , fiatal nő vagyok és milyen csúf, gusztustalan ember után sírok ,el sem himnrtek. Privatban küldök képet ha vkit érdekel
2021. ápr. 13. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!