Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 4 hete már hogy elment még is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hete már hogy elment még is hiányzik és csak őt keresem az utcán, jobb lesz ez vagy elvitt a szívem egy részét?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt éltünk 4 évig fel év után össze is költöztünk egy albérletbe.... Teltek múltak az évek és én teljesen elhittem hogy ő a nagy Ő, de végül 1 honapja teljesen szanaszet ment a kapcsolatunk az az a semmiből jött egy harmadik fél és a saját házunkban csalt meg... Nem akarta nekem elmondani a párom csak annyit mondott hogy már nem szeret... Nem értettem hogy miért mai napig... Ezt a fiút kb 4 hete ismeri de azt mondta szerelmes belé viszont a másik srácnak is volt egy 3 éves kapcsolata de ő se mondta el hogy megcsalta a párját... Azóta a lány elkoltozott egy hét alatt és eléggé ki készültem mert én szerettem el is akartam jegyezni. Mindenhol öt keresem... Fáj hogy ezt megtette velem és az is hogy egy másokért hagyott el engem de hogy egy 4 éves kapcsolatot kb 2 hét alatt le zavart gyorsan az durva volt... Jobb lesz idővel mert jelen pillanatban rajta kattog csak az agyam?.

2020. júl. 17. 11:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
9 Ha valaki egy ilyen lépést tesz-ott nincs megunás, ott sérelem, árulás, becsapás és egyebek vannak-de nem ám kicsi.
2020. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

9 *én nem vagyok benne biztos, hogy a csaj nem csak megunta


Erre a válasz a 11.-es

2020. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

10 Nem. Te a földre szállt angyal vagy, aki mindent tökéletesen csinált.


Hát önmagadat becsaphatod, csak az nem jó, meg értelme sincs..


Ok nélkül-nincs okozat, és ezek szerint a reakciód sokasága szerint-kőkeményen voltak okok, amikkel még te is önmagadban képtelen vagy szembe nézni. Hát, majd ha egyszer sok év után eljutsz addig, hogy egy komplex önvizsgálatot tarts akkor megkapod a valóságot. Addig amig még magadban sem tudsz őszintén nézni, addig csak fecséreljük az időt..

2020. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Elarulni sose árultam el még tudat alatt sem akarhogyan gondolkozom sérelem lehet van neki... De most derültek ki a dolgok hogy kapcsolatunk elején még emailezgetett az exevel amiről nem tudtam még nem én vagyok az első akit már megcsalt.
2020. júl. 17. 14:46
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

14 Ez tömény kamu. Tudtad, hogy érezni, ha a másik ember hazudik? No akkor most tudd meg.


Na látod, lehet hogy ő pont ilyen vagy ahhoz hasonló ember aki azonnal kiszúrja a hazudozást-és érzi is.


És ha nekem mint egy idegennek is csípőből hazudsz, akkor neki mennyire?


Nem tudtad, hogy a hazug embert hamarább útolérik mint a sánta kutyust-akkor most tudd.


Előttem már nem állnál meg az tuti. Azonnal tennélek a megfelelő polcra.

2020. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Kedves 15. Egyáltalán nem kenyerem hazugság án élni... Mindig is az voltam aki őszinte a másikkal..
2020. júl. 17. 15:05
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
16 Hát pedig a 14-esed nem arról árulkodik, hogy fene nagy őszinte lennél. Legalábbis nálam már meg van a polcos helyed.Virtuálisan.
2020. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Mit hogy voltak kisebb vitáink de ő még a kapcsolatunk elején flörtöl az exevel az mondjuk elég szép.... Bármi volt en változtattam a dolgon rajta nem volt semmi hajlandóság hogy tegyen a kapcsolatunkért... Mindig azt mondta... En vagyok a férfi nekem kell cselekedni
2020. júl. 17. 15:12
 19/23 anonim ***** válasza:
52%
18 Ugye nem haragszol, de ebből a meddő, és a már általam felfedezett és már említett dolgok miatt, én elköszönök.. Minden jót..
2020. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%
#18-as, na az ilyeneket kell végig gondolni. Egy alapjaiban rohadó kapcsolatban voltál.
2020. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!