Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Adnatok eselyt a baratotoknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnatok eselyt a baratotoknak? Lent

Figyelt kérdés

Roviden, o kitalalta meg karanten elejen (nem emiatt) h vszinu szakitani akar es azota kb nem is beszelunk. Neha irt h megis akarja szeret hianyzok stb. Kb 3 honapja nem talalkoztunk (kulon orszag) viszont most mikor mar lenne ra lehetoseg hivatalosan is akkor MEGINT inkabb a barataival csinal valamit, es a kovetkezo heten is. Szoval szerintetek ha ennyire fontos neki akk erdemes?...

(Az is benne volt szakitas temaba h o most veluk akarja elvezni az eletet, ja es nem csak olyan baratokrol van szo akik mindig mellette vannak hanem most mindenhonnan osszeszedte a regi ismeroseit random..)



2020. máj. 22. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valaki másnak adj esélyt inkább! Az én párom is szakított velem, majd 2 hónap és (saját bevallása szerint) 3 férfi után visszatért hozzám, mert mégis csak én kellek neki. Na hagyjuk már! Viszont, ha neked tetszik ez a szerep, hogy akkor vesz elő mikor szüksége van rád, isten áldjon bennetek!
2020. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ránézésre csak szórakozik veled, szóval a helyedben nem. De alapból sem, mert nem hiszek a külföldi távkapcsolatokban. (Csak saját vélemény).
2020. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már rég nem állnék vele szóban, nem még én ugráljak neki úgy, ahogy épp kedve szottyan..
2020. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kulfold itt csak 50 km jelent szoval azzal igy nem volt baj, megoldottuk eddig
2020. máj. 22. 20:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja es 2 ev korul tartunk
2020. máj. 22. 20:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Ettol fuggetlenul tudom h azert szeret es jolenne vele lenni mar.. szerintetek?
2020. máj. 23. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj..úgyis azt fogod csinálni, amit szeretnél, nem azt, ami logikus lenne. Minek teszed fel újból a kérdést. A te döntésed, te ismered a szituáció részléteit. Ne idegenektől várj segítséget.

Én azt mondanám,hogy hagyd a fenébe, kezd új lappal, de 90%,hogy nem fogod megfogadni a tanácsomat,ergo felesleges kérdezned.

2020. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!