Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Első pasi vagyis első szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első pasi vagyis első szakítás után medfig voltatok szarul? És mikor lét utána más?

Figyelt kérdés

Főleg lányokra vagyok kíváncsi és úgy hogy szeretted a palit és ő dobott téged!

3018ban júliusban jöttem össze egy fiúval és majdnem 9 hónapig voltunk együtt...azóta több mint 5 hónap el telt de még mindig fáj (nem vagyok az az érzékeny lány vagyis nyilván van bennem is érzékenység) nagyon sokat sírtam miatta és még mai napig sírok annyira fáj...nektek volt ilyen? És mikor múlott el?

19/L



2019. szept. 25. 14:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi ha valahol rosszul írtam javít a gép (hülyeségre)😄
2019. szept. 25. 14:59
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nem volt, de viszonzatlan volt. Az egyik 1 év a másik 2 év volt. Klisé de az idő és más elfoglaltságok (nekem főleg a sport illetve a barátaimmal töltött idő) segítenek.:)
2019. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Másfél év.Aztán jött az új szerelem.
2019. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy év volt, mire teljesen túltettem magam, pedig csak fél évig voltunk együtt. Csúnyán megcsalt, mellé pedig nyilvánosan megalázott. Mint mindenen, végül ezen is teljesen túltettem magam.
2019. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, más csak 2.5 évvel később lett, de nem is kerestem, ez lemaradt. 4-es voltam.
2019. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez totálisan egyén, eset és személyiségfüggő. Attól is függ mekkora volt úgymond a szerelem. Van aki túlteszi magát rajta 3 hónap alatt más 2 év alatt sem.

Az Élet viszont megy tovább, ha már nem visszafordítható akkor minden nap amit a "mit kellett volna másképp csinálnom"-mal foglalkozol nettó időpazarlás.


Mélabús zenék, filmek helyett olvasgass mondjuk ilyesmiket:

[link]

ámbátor még jobb ha simán csak emberek közé mész.

2019. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

19 voltam, 5 hónapig voltunk együtt. Ő szakított.(Nekem az első volt).

Pár napig voltam szarul, aztán 3 hét után véletlenül találkoztam egy sráccal, randizni kezdtünk (ma a férjem:)

2019. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7es te egy óriás szerencsés vagy! Amúgy annyi hogy első pasim volt és én olyan keményebb fajta vagyok aki úgy volt vele hogy ha egyszer vége telive fogom szarni dee kihúzta belőlem ez a szakítás a legrosszabat... tudom lesz más nem vagyok gyerek hogy most SOHA TÖBBET NEM LESZEK BOLDOG csak hát egyszerűen én is azt hittem hogy örökké meg így úgy szerelem és egyszer csak kevesebb ideje lett rám nem találkoztunk és mondta h legyen vége és jó fogadtam dee aztán vagy 2 hónapig csak sírás aztán haverok hülyülés dee egyszerűen ha így csak rá gondolok és sok mindenről eszembe jut nagyon szar. ..mások előtt leplezem mert hát mondom én a kemény csaj vagyok ne hogy már sirni lasson vlki vagy szomorunak....3-4hónapban nem is volt semmi amúgy meg az 5dikben se most lesz pár nap múlva6honapja h dobott és pl ma semmiből semmi is rám jött a sírás és arra vagyok kíváncsi hogy ez medfig fog úgy mond FÁJNI?!

de amúgy köszi mindenkinek

2019. szept. 25. 18:18
 9/9 anonim válasza:
100%
Én is 19 voltam, egy évig tartott, elhagyott. Rá 2 hónapra a Balatonon dolgozva együtt töltöttem a nyarat egy sráccal, de még sirattam a régit. Sokáig tartott, évekig gondoltam még rá.
2020. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!