Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi chaten elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi chaten elég "uncsi", attól élőbe még lehet jó?

Figyelt kérdés

Na leírom a sztorit is hozzá...


Neten megismerkedtem egy sráccal, aki tök jól néz ki, meg kedves is, meg minden, már tök rég óta chatelgetünk, de az a helyzet, hogy nincs benne semmi extra, olyan sablonos nekem, vagy nem is tudom. Viszont neki én nagyon is bejövök, szinte már kezdem úgy érezni, hogy szerelmes belém... Na de lényeg, hogy sose volt még ilyen ismerősöm, akit csak neten ismertem, és aztán találkoztam vele élőben, nem tudom, mennyire lesz ott más a dolog. Mert sokkal Több az IRL világ, de hogy mennyire Más, azt nem tudom, mert még így nem volt alkalmam megtapasztalni... Na és most tartunk ott, hogy nagyon szeretne velem találkozni, erre végülis igent mondtam, hát világvége nem lesz belőle, csak félek, hogy nem jön össze, és össze kell törnöm a szívét :S (nagyon érzékeny srác és már sokat csalódott szegény...) Mert most úgy vagyok vele, hogy a külseje nagyon bejön, de a belsője meg olyan "nem nagy szám", olyan semmilyen... De azért találkozom vele, mert lehetségesnek tartom, hogy csak azért ilyen ez az egész, mert online "nem jön át" igazán... Mert amúgy tök jó lenne elviekben, illik hozzám, meg jól is néz ki, meg hasonlítunk is, merthogy ő se az a bulizós, mindketten egyetemre készülünk, ugyan abba a városba ráadásul, stb...


18-ak vagyunk mind a ketten


Na szóval a kérdés mégegyszer: hogy szerintetek mennyi az esély rá, hogy élőbe nem lesz "olyan semmilyen"?


2010. júl. 10. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet
2010. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély. Lehet élőben sokkal nyitottabb a srác és sokkal több a mondani valója. Élőben lehet, hogy nem is olyan semmilyen... Majd a találkán eldől minden.
2010. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Speciel én élőben sokkal aktívabb vagyok ugyanis nekem kell a vizuális "élő" kontaktus is, hogy jól érezzem magam valakivel. Ezért Telo/SMS idején csak a lényegre szoritkozok.
2010. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem valószínű, hisz ha gyakorlatilag chaten nem mer kibontakozni , (ahol végülis egy bizonyos szintig anoním az egész , és nincs rajta úgymond semmi kötöttség, hisz bármikor leléphet , ha akar és nem is kell törődnie a dologgal) akkor sztem élőben még visszahúzódóbb, vagy gátlásosabb. SZERINTEM :D . ez pont ellentmondd az eddigi kommenteknek , de szerintem így van , mindenesetre egy találkozóba nem fogsz belehalni te se , és ő se(bár ki tudja :D ) , szóval találkozz vele, beszélgessetek aztán majd kiderül .
2010. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem az a baj vele, hogy nem nyílik meg eléggé, hanem... Nem tudom, alig van téma... Vagy ami van, az olyan unalmas sablon téma...
2010. júl. 10. 19:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd megtudod.
2010. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én a barátommal élőben tudunk jókat beszélgetni:D nekünk az msn annyira nagyon személytelen, szinte sose beszélünk ott..szóval nagy esély van rá..:)
2010. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem neked inkább olyan pasi kell, aki igazi vagány, éli az életet, rengeteg élménye volt, van és ebből kifolyólag állandóan tud vmi jót sztorit, na meg persze nagy dumás, humoros.

Szerintem ez a srác nem a te világod, még azért időben mondd meg neki, hogy sokra értékeled de nem illetek össze.

Ő is megtalálhatja a neki való lányt, aki csendesebb, szolídabb és kielégítik a mindennapi témák és csak arra vágyik hogy vki igazán szeresse, vagy pedig egy olyan lányt aki cserfes, szeret sokat beszélni akár helyette is és így nem fogynak ki a témából.

2010. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi szépen, ez a komment nagyon nagyon hasznos volt számomra! :)
2010. júl. 10. 22:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Most találtam rá a kérdésedre!:) Azóta összejött a találka? Milyen volt?
2012. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!