Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek miért tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek miért tetszik annyira ez a, , stílus" egy lányon?

Figyelt kérdés
Egy ideje a plázákhoz hasonló helyeken csak olyan lányokat látok akiknek ez az ismertető jegyeik: Púderes száj, vasalt haj, Converse dorkó és táska és csőnadrág. Ezeket a lányokat mindig rengeteg fiúval szoktam látni. Fiú ismerőseim is tisztára oda vannak az ilyen lányokért. Nem értem, hogy mit esznek a srácok ezeken a lányokon. Nektek erről mi a véleményetek?
2010. júl. 10. 19:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

néha pont az, hogy a csűnaci feszül a szexi seggükön, és tudom, hogy könnyen meg lehet őket kapni :P


de am ezekmek a ribancoknak soha se lesz rendes barátjuk (sztem) mert a fiúknak általában olyan kell, akiről tudja, hogy nem fogja olyan könnyen dobni

2010. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Baxush nem az oltozkodestol fugg az ember inkabb de amit ezek a csjok hordanak az a meno ...

Van olyen lany aki tud ilyen ruhakat hordani es megsem ribanc!!

Ez 1 tevhit....

Amugy ezek a lanyok a legszexibbek ;)

es ok torodnek a leginkabb magukkal

2010. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Menő? megmagyaráznád mi menő azon h 14évesen kisminkeli magát,ku.rvának öltözik(tegyük fel h nem mnid ku.rva^^) és több foga van legtöbbnek mint Iq-ja?
2010. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

B*zdmeg ne plázában ismerkedj.


lehet csak alter-ek. amúgy nemértem ezekkel mi a baj, társasági lények, éstalán ezért látod mindig valakivel őket. másik dolog még, hogy az, hogy törődik magával, nem feltétlen jelent k*rvaságot. szerintem. mégmindig jobb mint aki kiteszi mellét/seggét, 20centis magassarku, és vörös száj.

2010. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

púderes száj mivan? xD

mért te hogyan öltözködsz?

csőgatyyában járok vasalom a hajam nincs converse cipőm hanem másfajta meg táskámis van és azmébaj?nem mindegyik k*rva.chh.-.-"

2010. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

mi a bajod ezekkel a lányokkal?? :O

én is ilyen vagyok.de nem vagyok k*urva!csak érdekel h hogy nézek ki!és én sem kérdezem meg h" Fiúk,nektek miért tetszik annyira az olyan lány amelyik nem "divatos"

ne haragudj ha megbántottalak,nem akartam.csak nemtudtam máshogy kifejezni magam.

szija(=

2010. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Funktasztikus ***** válasza:
nah grat utolsó:D most lejárattad magad szépen még hogy kicsit?XD nah ne röhögtess.....igazad van nem ku.rva vagy (mert annak legalább fizetnek)-.- hnem egy r.ibanc remélem megérted...
2010. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

nem értelek! :S

nagyon nemérdekel h te mit gondolsz.és még mindíg nemtudom h mi a baj ezekkel a lányokkal!

az h foglalkoznak azzal h hogy néznek ki?vagy mi??

2010. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!