Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tüntessem el a hagymasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tüntessem el a hagymaszagot? Hagymát ettem ebédre és este randmin lesz. Mondjam le a randit?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy randira fog hívni, így ettem hagymát. Csók biztos lenne a randin, mivel már csókolóztunk
2019. júl. 13. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

citromlé a szádba, gargarizálsz vele. (2-3perc)

A héját megeszed.

Utána mentolos szájvíz (ha nincs akkor tömény fogkrém+víz és mixeled a szádban)

2019. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Fogmosás? Egyszer próbáld ki.
2019. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Többször moss fogat, és igyál tejet!! TEJ!!
2019. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én ismerek egy módszert. Szét kell rágni egy (vagy ha nem működik, kettő) darab szegfűszeget, és lenyelni. Utána fogmosás, ez állítólag eltünteti a hagymaszagot.
2019. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen!! Ment a zöld kéz mindenkinek
2019. júl. 13. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
LISTERINE
2019. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Elfelejtettem, hogy mindegyik produkciónál a fogaiddal kapard a nyelved, és dörzsöld a nyelveddel a szájpadlásod.

Utána krákogva ami a torkodon van slejm (ez tudom guszti, de ez van) fullra kiköpni, mivel ezek elég büdi lehelletet tudnak okozni ha bent maradnak. Olyan mintha fogat se mostál volna.

2019. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!