Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az arab férfiak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az arab férfiak tényleg nagyon nyomulósak?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogyha Dubajban egy szőke nő bemegy egy bevásárló központba, akkor nem jön ki minimum 10 névjegykártyával. Meg, hogy sokan írják, hogy kb hamar esküvőt akarnak. Okés ebben nyilván benne vannak a csalók akik az európai vízumot akarják ez által. De amugy akiknek nincs ilyen szándékuk azokra is jellemző az ilyetén jellegű gyorsaság? Mármint hajlamosak hamar házasságot ajánlani hátsó szándék nélkül is? És ha igen, akkor miért szánják el magukat ilyen hamar? Hipp hopp.Félnek, hogy ellenkező esetben a szülei kiházasítanák egy általuk választottal? Így meg legalább ő választott?! Vagy úgy vannak vele, hoy így meglóghatnak a szülei választottja elől és az európai nőnek nem kell hozományt adnia, addig is van kivel szexelni vagy tudja keresni az igazit tovább és nem házasítják ki? Vagy csak van amelyik ilyen, hogy kultúrális mentalitás nem sokat cseszkelődni a dolgon?

2019. júl. 12. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Jó esetben 10 névjegykártyával jön ki. Rossz esetben nem jön ki többet...
2019. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ezt meg, hogy érted, hogy rossz esetben nem jön ki többet?:D
2019. júl. 12. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Van egy ilyen urban legend hogy az arabok oda vannak a fehér bõrű szõke csajokért.

Alá is tudom támasztani, mert Londonban nekem beszélt egy török emberke hogy mennyire szép az a nõ akit épp figyeltünk, és mennyire tetszik szegényemnek a hidrogénszõke festett haj. De nyugi az az ember neked nem kéne.

Nyilván fiatal sármos szulejmánoknak is bejönnek az európai csajok. És ha nem is a vízum miatt kell aggódnod, de inkább abba gondolj bele, hogy milyen dolgokkal járatos a muszlim párkapcsolat...

2019. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de tényleg nyomulósabbak?
2019. júl. 12. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Azt nem tudom ehhez még nem volt szerencsém...

27F

2019. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Engem napi szinten jelölnek ismerősnek idegen arab/töröj meg hasonló szerzetek. Néhánytól meg üzenetet is kapok.. vadidegen emberek.. és igen szőke hajú vagyok. Nagyon gáz, hogy azt hiszik ez működik. Törlöm, tiltom is mindet. Gyökerek és erőszakosak is. Szórakozóhelyen is mindig betalál valami hasonló, olyan pofátlanok. Simán hozzám ér, úgy, hogy nem is ismer. Ne tapogasson. Ha meg eleged lesz és elküldöd a bús fenébe, még téged k..urváz le.
2019. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van egy török haverom, de ő a legnormálisabb, legilledelmesebb fiú, akivel valaha találkoztam. Oké, vele volt az első csókom, ezt nem tagadom. De egyáltalán nem volt nyomulós, együtt aludtunk 2 napig úgy, hogy egyedül voltunk a házban, de nem nyomult, megértette, hogy a nem, az nem.

De nem mindegyik ilyen, rengeteg a "bob and vagene guy".

2019. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Félig arab vagyok. Igen a többség az ilyen. Kultúrából adodva sokkal közvetlenebbek, emiatt szólítanak le bárkit aki tetszik nekik, mert úgy sem veszítenek vele semmit. A magyar pasik is ezt csinalnák, csak toketlen a többség.


Az meg egy másik téma, hogy közülük néhányan milyen stílusban teszik meg ezt.

2019. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó egyet értünk a magyarokról. fogalmuk nincs a stílusról. valami igen nagy gond van itthon mindkét oldalról.....
2019. júl. 14. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!