Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok szeretik ha egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok szeretik ha egy fiu jó tanuló?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, a hülyéket szeretik.:)
2010. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem hátrány. De az fontosabb, hogy intelligens legyen és mindenről legyen elképzelése, véleménye, legyenek céljai. Nem szeretem az olyanokat, akiknek a 2. otthonuk a kocsma és a haverokon való lógáson kívül semmit nem csinálnak még 20-22 évesen sem. Se tanulás, se munka?! Később ez még gázabb. Szóval inkább intelligens és tájékozott legyen, a jegyei annyira nem számítanak. És pedig ismerek olyat is, aki csupa kettes érettségivel ilyen. De nem számít.

19/L

2010. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, da akkor hogyha nem vág fel örökké az eszével.Hogyha nem teszi ez őt beképzeltté, ha szerény is az esze mellett.

L18

2010. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kifejezetten szeretem ha valaki intelligens lehet vele sokmindenről beszélgetni. és ugyan nem bizonyítvány alapján választok, de nem árt ha viszi valamire az életben.
2010. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Tudom, sznob dolognak tűnik, és csakis egyetemistával, vagy egyetemet végzett pasival jönnék össze... De amúgy egyszerűen azért, mert így jobban hasonlít egymásra a közegünk, amiben élünk, meg minden... Szóval egy olyan pasi, aki szakközépbe járt, most meg dolgozik, hiába rendes, de akkoris tök más életet él, mint én, aki gimibe jártam, most meg egyetemre... Olyan, mint amikor valaki más kultúrába házasodik, csak ez kicsit light-osabb :) De pont olyan.
2010. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én most megyek egyetemre, de én is inkább egyetemista barátot szeretnék magamnak. Persze ez nem kizáró ok, de velük alapból jobban hasonlít az érdeklődési körünk, akivel egy helyre járunk. Régebben mindig szakmunkásba járó barátaim voltak, nagy részével pont az volt a baj, hogy nem tudtunk beszélgetni, ami engem érdekelt, az őt tuti nem. Ráadásul ha vmi komolyabb, elgondolkoztatóbb témát hoztam fel (pl politika :D), meg sem tudtak szólalni. Szeretem, ha valakivel értelmesen lehet társalogni, bármiről, ami a világban történik.

2. voltam.

2010. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ezek szerint valószínűleg tizennyolc alatt vagy. A fölöttiek nem kérdeznek ekkora baromságot! A jövőd múlik rajta! Ki nem szarja le? Én inkább azt nem bírom ha valaki olyan ostoba, hogy azért nem tanul, hogy legyen 15 éves korában egy 2 hónapos kapcsolata. Tanulj!
2010. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szeretnek felnézni valakire :Á
2010. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem azok a fiúk jönnek be akiknek van agyuk, csak ne legyenek kockák...:S Mert az már nagyon idegesítő tud lenni ha állandóan okoskodik mellettem.
2010. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem hátrány, de ne legyen stréber. Nekem kifejezetten azok a fiúk jönnek be, akik okosak matekból :)
2010. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!