Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig várjak? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a helyzet az, hogy küldtem egy lánynak egy e-mail és vártam egy napot, de nem jött válasz. eszembe jutott mi van ha nem is nézi a mailt vagy másikat használ. erre küldtem neki egy levelet myvipre, amit minden este néz és napközben ki tudja, hogy mikor. ez volt fél napja. ha ma este se jön válasz, akk várjak még vagy haggyam az egészet inkább.

16/F


2010. júl. 10. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
A lányt nem érdekled!
2010. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, hagydd ezt a lányt, keress másikat.
2010. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A lány gyakran nézegeti az e-mailjeit és a myvipjét? Mert én pl. a mailjeimet hetente 1x, myvipet meg 3havonta szoktam nézegetni...

Meg amúgy bármi közbejöhetett pl utazás vagy nem jut géphez vmi miatt. Szerintem nyugodtan várhatsz még.

20L

2010. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi, de biztos hogy naponta nézi a myvipjét, mert látom az adatlapján.
2010. júl. 10. 14:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, hogy írtam egy csajnak tök normálisan, hogy szeretném megismerni de nem írt vissza semmit. Írtam neki másik levelet de arra sem válaszolt. Ez volt kb egy éve.

Szerintem ne foglalkozz vele többet. Ha ír úgyis észreveszed.

Tudom milyen rossz mikor nincs senkid és megtetszik valaki myvipen.

2010. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy tanács. Ne nézegesd minden nap az adatlapját, mert ő látja, hogy te mindig megnézed, ez sok esetben zavarhatja a lányt. Amúgy meg szerintem is nem kell mindjárt már ma este feladnod ezt az egészet, mert tényleg bármi közbe jöhetett a lánynak. Meg nálam is volt olyan, hogy írt nekem egy fiú és nem mindjárt azon a napon írtam vissza neki. Amúgy én is próbálkoztam evvel a levelet írunk fiúknak dologgal, de mindig csak csalódtam. Asszem négyszer küldtem levelet fiúknak és egyik sem írt vissza. Ha már két nap múlva sem jön válasz akkor tényleg hagyd ezt az egészet... =/ Szorítok, hogy vissza írjon! :) 14/L
2010. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó : H.A a monogrammod ???
2010. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

20:32-nek

ez most hogy jön ide?

2010. júl. 10. 20:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy jön ide, de amúgy nem az a monogrammom.
2010. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!