Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessek egy fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek egy fiúval?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, de csak általános dolgokról szoktunk pár szót váltani: mi volt veled tegnap, hol fogsz továbbtanulni, merre felé laksz stb. Zenekarban játszik, de ezt én hivatalosan nem tudom, mert az interneten nyomoztam utána, tehát csak onnan(Amúgy eléggé tetszik a zenéjük) :D Sokat jár bulizni, én nem, szóval ezekhez nem tudok hozzászólni. Más az érdeklődési körünk. Akkor miről beszélgessek vele?
2010. júl. 10. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
egy közös gyerek..: D
2010. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
84%

Ami épp eszedbe jut...Bármiről lehet beszélgetni...Csak akarni kell...A zenekaráról is kérdezhetsz nyugodtan...

Tökmindegy csak ne legyen az hogy csak hülyén bambulsz ki a fejedből és nem mondasz semmit...;)

2010. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
pokémon gyűjteményről
2010. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szabad idő eltöltéséről érdeklődj. Akkor biztosan elmeséli a zenekarát, és jöhet a többi.......
2010. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Még 1 kérdés:

2 hét múlva megy nyaralni, ha rákérdezek hogy kikkel, és utána megkérdezem hogy van-e barátnője az gáz? Nagyon direkt kérdés? :D

2010. júl. 10. 13:23
 6/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

" rákérdezek hogy kikkel, és utána megkérdezem hogy van-e barátnője az gáz?"

Ha magától nem emlegeti az utazók között vagy máshol a barátnőjét, akkor nincs, vagy nem lényeges (cserélhetőnek is gondolhatja, ha van is).

Én nem kérdeznék így rá konkrétan, hanem megpróbálnám valahová elhívni, elvinni magammal.

2010. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az nagyon direkt...

Esetleg úgy, hogy a nyaralásról beszélgettek, és úgy kérdezed, hogy a barátnője is velük tart-e, vagy ő is akkor megy nyaralni, amikor a pasi. Úgy állítsd be a kérdéseket, mintha biztos lennél abban, hogy van barátnője. Aztán ha azt mondja, hogy nincs, akkor jöhet az, hogy pedig teljesen biztos voltál benne, hiszen olyan jó pasi :)

2010. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így kérdezd meg:


- a barátnőddel mész? -ebben semmi gáz nincs, ha azt mondja igen, akkor válaszold azt, hogy


- az tök jó, hogy együtt mentek nyaralni!


Ebben nincs semmi ciki én is kérdeztem meg már így srácot épp ezzel a kérdéssel, pedig nem érdekelt a srác úgy, de tényleg kíváncsi voltam :)

2010. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!