Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek nagyon félek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nagyon félek?

Figyelt kérdés
találkozok egy sráccal mert megszeretne tanítani dnb-ni.és nagyon szeretném én is.de félek mert mi lesz ha nagyon béna vagyok:S és most találkozunk először:/.és ha elkezd tanítani félek hogy nem fog menni és akkor nagyon rosszul fogom magam érezni.tudtok vmi jó kis kezdő dnb-t ahol az alapot legalább megtudom tanulni??kérlek segítsetek vagy mit csináljak?a helyzet hogy tetszik a srác:/:)
2010. júl. 9. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nézz youtube-on dnb-s videókat, onnan is lehet tanulni valamilyen szinten.
2010. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

mi a rák az a DNB?


[az 5. hozzászoló éjszakánként ágybavizel]:S

2010. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
olyan mint egy tánc de mégse az:)
2010. júl. 9. 23:34
 4/15 anonim ***** válasza:
Figyu.Én már 2 éve csinálom.Nem kell megtanulnod csak az ő kedvéért,mert akkor a srác csak egy droidg*ci részemről,aki csak divatból űzi és terjeszti srác kedvéért ne tanuld meg ennyi.A DnB javarészt a zenéről szól ennyi.
2010. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

még annyit hozzátennék,hogy ez magától jön és nem internetes szarokról kell megtanulni. Igazából belerázódik az ember ha nézi a profibb videókat,tutorial szarokból ne tanulj.egyébként lemerem fogadni,hogy a srác x elgetésnél nem tud többet

16/F voltam.

2010. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
jah sztem se tud x nél többet, se háromszögné, szal meg fogod tanulni, vagy nem, szopacs.
2010. júl. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem nagyon ügyes a srác ő is már ő is már több mint 2 éve csinálja.és nem a fiú kedvéért szeretnék megtanulni hanem régebben és is szerettem volna.:S de nem sikerült.és nagyon örülök hogy így felajánlotta hogy segít:)
2010. júl. 9. 23:45
 8/15 anonim ***** válasza:

Amíg nem vagy tisztába a jump up,darkstep,hardstep,neurofunk ,Liquid funk,pop dnb fogalmával,addig el se kezd tanulni.Lemerem fogadni,hogy pendulumot és sporet hallgat.

16/F voltam megint.

2010. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

És még annyi,hogy nincs ilyen,hog "béénázok,szar vagyok" stb..Ezt NEM 2 nap alatt sajátítja el az ember..hónapok kérdése,hogy jól csináld.ÉS télleg nem azért kell elkezdeni,hogy bevágódj.A zenét kell élvezni.És nem vagánykodni vele,hogy "oaah tudok x elni". Egyszer kialakul egy saját stílusod,ráadásul kb egy magyar stílusú táncot tanulsz meg youtuberól ami azért szánalmas mert kb egy qurva retkes orosz droidtól tanulsz meg mindent.

16/F

2010. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁ néztem videót. Te komolyan úgy akarsz ugrabugrálni mint akit lábon lőttek?
2010. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!