Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

van egy velem egykorú lány 17éves, és neteín ismertem meg, nagyon jófej és jól is néz ki. felvettem msnre , sokat dumáltunk, képcsere megvolt, és 4 nap után olyanokat ír hogy nagyon bír, meg h szeret, és nem1x szex is témába jött. én is bírom őt, és találkozni akarok vele, de sajna nagyon messze lakik. aztmondta h van egy meglepi nekem, nem tudom még mire gondolt, hogy eljön e hozzám vagy valami.

de ha el is jön szerintetek megcsókoljam? nem igazán akarok belemenni abba, hogy hetente többször is több száz kilométert utazzak, de ha eljön biztos meg fogom csókolni.

a sátorozás is szóba jött, nem tudom mi lesz belőle, de a lány állandóan azt írja h csókolni, meg jó lenne ha ottlennék vele:S


2010. júl. 9. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Muhaha... Szerinted a valóságban is olyan lesz, mint az álmaidban? :D
2010. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem tudom, képen jól néz ki.


az a kérdés ha eljön mit csináljunk?

2010. júl. 9. 23:16
 3/9 anonim ***** válasza:
ha taliztok, és tetszik, kérdezd meg tőle, hogy tetszel-e neki! ha nem azt úgyis látod majd rajta. de ha igen akk csókold meg! ha messze lakik, én bevágnám, h akk aludj nállam..:D
2010. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már mondta hogy aludjak majd nála, mert külön él a szüleivel, és éjjel az apja dolgozik
2010. júl. 9. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor mi a probléma : D ??
2010. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az hogy lenne e értelme ennek az egésznek


bár egy kis kaland...

2010. júl. 9. 23:57
 7/9 anonim ***** válasza:

most nekem is egy max őszi virágszálam van, és mindenképpen van értelme : D ha egy suliba jártok, akk amúgyis talizni fogtok, de ha nem, akk nehéz lesz. egy kis tapasztalás után csak te tudod majd eldönteni, hogy megéri-e. de (bocsiii) tartaléknak mindenképpen jó. ha nincs másik lány aki tetszik, akkor mért ne? és ha lesz másik, akkor esetleg majd meggondolod, vagy írsz egy újabb kérdést erre az oldalra, és olyan válaszokat kapsz majd, amiknek valszeg túl sok hasznát nem veszed majd...


ezt csak te tudod eldönteni( vagy ő)

2010. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

utcsó: nem egy suliba járunk, hogy járnánk már egy suliba ha ő 250km-el odébb lakna:S


ha itt lakna nemmessze tőlem már rég taliztunk volna

2010. júl. 10. 00:17
 9/9 anonim ***** válasza:

pff, bocsi


ha a suli se egy, akk nehéz, de hé! ITT AZ EGÉSZ NYÁR!

2010. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!