Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit a buszin szoktam látni, és nagyon nagyon tetszik, csak félek közeledni felé, mert szinte tudom, hogy nem jönnék be neki. Viszont: az utolsó tanítási héten az ajtó mellett ültem, ahol ő felszáll és egymás szemébe néztünk és ő rámmosolygott, igaz én *ülye meg csak ültem fapofával és a fülessel a fülemben és néztem ki a nyomorék fejemből. Aztán beljebb jött a buszban és leült pontosan 1 üléssel mögém egy srác mellé, de azthiszem nem ismerte, mert nemigen szóltak egymáshoz. És az is lehet, hogy nem rám mosolygott, hanem arra a srácra, aki mellé leült.


És akkor amit nem értek: ha rám mosolygott és bejövök neki, akkor miért nem ült le mellém, miért másik fiú mellé ült?


2010. júl. 9. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű: Azt várja,hogy te kezdeményezz. Én például így kaptam meg két nőneműnek az MSN címét a buszon(elég hülyén nézett ki de hát ezvan) na meg persze az udvariasságom,hogy átadtam a helyemet :-) Szóval ne parázz,kezdeményezz,semmit nem veszíthetsz maximum besülsz,de egy ismeretlennel szemben mit is számít az :-)
2010. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is voltam ilyen szituban,csak én voltam a lány...egy suliba jártunk és minden nap szemeztünk..

Szerintem szólísd le!

2010. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha nem paráznék, mint állat, már rég leszólítottam volna, de nem akarok besülni.
2010. júl. 9. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:

bocsi, de nagyon hülye vagy! ha rád mosolyott, akkor pont azért nem ült le melléd, amiért te sem csináltál semmit... az előttem szólóval egyet értve próbálkozz be! ha nem, hát nem... én ilyenkor mindig csak arra gondolok, hogy jobb nőt érdemlek, és ez csak gyakorlás volt:D. de mért ne sikerülne?


-Szia!

-Szia!

-Bocsi, leülhetek melléd, az a fószer elöl olyan büdös:D?

-Őőő, persze, mért ne?

-Kösz! Am hogy hívnak, én Xy vagyok.

-Én Izéke.

-Szia Izéke, örülök, hogy megismerhettelek! nem adod meg a számod? ;) (sunyi kacsintás, mintha ismernéd, és viccelődnél vele)


és ismered, és megvan a száma :P

2010. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!