Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány hogyan mutassa ki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogyan mutassa ki ha tetszik neki egy fiú?

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat légyszi.


Már ismerjük egymást, mellettem ül tanfolyamon. Van, hogy beszélgetünk, de csak a sulis dolgokról, aztán mindig odajön valami haverja és utána már hárman vagyunk, úgy már nehézkesebb a beszélgetés. Mit tudnátok tanácsolni?


2010. júl. 9. 21:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

*"megtanul", és "írni". De jó hogy másokat javítgatsz...


Én pl. úgy veszem észre, ha keresi a szemkontaktust, én is elég félénk vagyok. Ha félénk, akkor segíts neki, de szerintem a kézérintgetést hanyagold. Keress közös témát, beszélgessetek, kezdhetsz klisékkel, de ha egyszer beindult a beszélgetés, próbáld meg kerülni, mellőzd az eldöntendő kérdéseket is, mert kínos csöndeket eredményezhetnek. És hogy honnan tudod, hogy tetszel-e neki? Amikor beszélsz vele zavarba jön? Ha nagyon tetszel neki és félénk, akkor valószínűleg egy picit zavarba jöhet. Vagy ha nem annyira félénk, akkor próbál beszélgetésbe elegyedni veled gyakran? Próbál megnevettetni?

Remélem összejön. A kor amúgy nem számít. Kb. egyáltalán nem.

18/félénkebb f

2012. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!