Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félős vagyok de tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félős vagyok de tetszik egy lány. Mit Csináljak? Hogy mondjam meg neki hogy ne égjek le?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és egy szintén 14éves lány tetszik nekem. Oda jár abba az iskolába ahova én csak másik tagozatra. Mit és hogyan mondjak neki? Alkatom 172cm 70kg. Ha nemvagyok az esete az nagy égés?
2010. júl. 9. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
hát elég nagy darab leheccc, mind1 azért egy próbát megér:)
2010. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sehogy. úgyis csak beégetne. az ilyen korú lányok nem tudnak mit kezdeni az ilyen vallomásokkal. félreértés ne essék, nem benned van a hiba.
2010. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy azt már a második válaszoló is leírta, a legtöbb 14 éves nem igazán tud mit kezdeni, egy "szia, nagyon tetszel nekem" típusú dologgal. Nem csak a lányok között, hanem a fiúk körében is sok ilyen van. Nem lenne jó, ha ilyen fiatalon érne csalódás, szerintem várj még vagy 2-3 évet, akkor már érettebb leszel te is, és könnyebb dolgod lesz. És nem csak az alkatod számít, persze első látásra fontos a külső is!
2010. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Pl. úgy, mint az esti showderban volt a Mónika show paródia és abban a Badár Sándor mondta „Tetsző genya" vagy valami hasonló.
2010. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fülünyúl ***** válasza:

Az hogy hogyan fogadja az ilyesmit, az ebben a korban még zsákbamacska, hiszen akárhogy is nézzük még gyerekek vagytok. A gondolkodás érettségi foka még eltérő ebben a korban, és a szerelmek is gyakran csak rövidke fellángolások. Természetesen ez változni fog, ahogy idősebbek lesztek, a fiúk és lányok is egyaránt fogékonyabban és komolyabbak lesznek az ilyen párkapcsolati és szerelmi dolgokkal kapcsolatosan, az érzelmek sokkal mélyebben és intenzívebben fognak jelentkezni.


Mi lányok/nők nem eszünk sem embert, pláne férfit. Sőt, kifejezetten imponál ha egy férfinek tetszünk, elvégre ez az élet és a genetika rendje. Sokszor benne van a fiúkban a félelem, hogy mi van ha nem tetszik a lánynak, de a lányokban is van ilyen jellegű félelem: mi van ha nem tetszem a fiúnak. Aggódnod nem kell ezért, nyugodtan beszélgethetsz vele erről, csak a tálalást óvatosan vezesd fel, ne egyszerre zúdítsd az infót a nyakába, mert azzal hirtelen lehet nem tud mit kezdeni. Egy tetszőlegesen elkezdett átlagos beszélgetés során finoman lehet terelni a témát, és kipuhatolózni, hogy vajon mennyire veszi ő a közeledésedet. A legrosszabb ami történhet, hogy sehogy, de akkor sem égtél be, vagy ciki, csak megpróbáltad. Megpróbálni pedig meg kell, ez a későbbiekben is így fog működni.

Nekünk lányoknak pl. a fenti félelmen felül az is gondot szokott okozni, hogy ha a srác vette a bátorságot és tudtunkra adja hogy a barátságnál mélyebb érzelmeket táplál irántunk, de mi nem vonzódunk hozzá, hogy ezt kíméletesen és tiszteletteljesen közöljük vagy éreztessük vele, mivel megbántani nem akarunk senkit, pláne olyan őszinte és önzetlen érzelem esetén mint a szerelem. Ez az egyetlen olyan érzelem a világon, amit nem lehet megjátszani vagy hazudni, mert ez vagy van, vagy nincs. Te is érezni fogod ha a lány viszont szeret - vagy nem.


Ti fiúk bátrabbak vagytok nálunk amúgyis, úgyhogy csak hajrá. És ha nem vagy az esete, na és. Mész tovább. Jönni fog életed útján szembe olyan lány (nem is egy) akinek az esete leszel, nyugodj meg. Ehhez persze, hogy kiderüljön, ismerkedni, beszélgetni kell, és a reakcióiból le fogod vágni egyértelműen hogy ő is vonzódik-e hozzád vagy sem, csak figyelj oda mire hogy reagál, és nyitott könyv lesz számodra.

2010. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

aki tudja a jelszót az dug aki meg nem az veszi a virágot és a csokit. HE?! :D


ha elutasít akkor se keseredj el, egy az hogy lesz másik kettő 14 évesen még nem kell sietni, van illetve lesz elég időd még csajozni!

2010. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom most vagy fiatal,lépj oda hozzá.Persze most világomlásnak veszed ha nemet mond,de később rájössz,semmi sincs abban,ha elutasítanak.És ki tudja mi lesz belőle,max maradtok semlegesek,de ha igent mond,abból bármi lehet.
2010. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!