Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti mit tudtok nyújtan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit tudtok nyújtani egy nőnek, mit várhat el?

Figyelt kérdés
Peldaul ha regisztralok egy tarskeresöre, mit irhatok , hogy en mit tudok nyújtani
2019. jún. 16. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
A kérdés, meg az alatta levő leírás teljesen ellentétes egymással.
2019. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem írnék ilyesmit, hogy mit tudok nyújtani, inkább elmondom minden rossz tulajdonságom és, ha ennek ellenére szóba áll velem akkor kellemesen csalódhat.
2019. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
FÉRFI nem regisztrál társkeresőre. Nincs rászorulva.
2019. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a "mit tudsz nyujtani" mar eleve nagyon csicska duma.
2019. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a kettő nem igen passzol egymásnak mert írni bármit lehet...


de amit ÉN TÉNYLEGESEN TUDOK NYÚJTANI NEKI:

hogy gondoskodok róla, óda figyelek rá, vigyázok rá, érzelmileg is támogatom, mindig kifejezem szavakban és tettekben is hogy szeretem, felvidítom amikor szomorú, elkötelezem magam mellette azaz nem csalóm meg nem flörtölgetek másokkal, meghallgatom, ha valamit rosszul csinált azt elmondom nem köntörfalazok, ja a másik meg hogy mindig őszinte vagyok vele, de ami a legfontosabb szerintem hogy megfelelő morális elveim vannak, becsületes vagyok, tudom mi az a büszkeség nem pedig ami van a mai világban a sok nyálas szájúnak a kis egója ami már gőgé vált...


de persze ezt sem minden random nőnek adom meg csupán egyetlen egy különleges lánynak!

2019. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a másik meg hogy ugyan ezt elvárom a lánytól is!
2019. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tőlem aztán ne várjon el semmit. Ha úgy érzem, ő az igazi, akkor viszont mindent megkap anyagilag és az ágyban is. Különben meg hagyjon békén.
2019. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kellemes programokat meg egy forró, kiadós b_szást.. :)
2019. jún. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez valami sugar daddy-kereső oldal?
2019. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!